infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Autorka o blogu  www.rozwod-katowice.pl


Pamiętajmy, że rozwód – najczęściej - nie dotyczy tylko dwojga dorosłych osób. Wykonywanie władzy rodzicielskiej czy sprawy majątkowe to tematy ściśle związane z procesem rozwodowym; nierzadko są bardzo skomplikowane i nie kończą się na jednej rozprawie.

Badania dowodzą, że rozwód należy do jednego z najbardziej traumatycznych wydarzeń w życiu człowieka. Decyzja o rozstaniu jest jednak głęboko przemyślana, rzadko kiedy podejmowana pod wpływem chwilowo negatywnych emocji.

Blog "Rozwod-koniec i początek" to jeden z pierwszych blogów prawniczych o tematyce rozwodowej, założyłam go w 2011 roku.Od samego początku cieszy się dużą popularnością i z roku na rok grono czytelników powiększa się, co jest dla mnie bardzo motywujące.

Współpraca z Duet Centrum

Moja kilkuletnia współpraca z Duet Centrum pokazuje, że rozwód może być początkiem nowego, lepszego rozdziału w życiu. Czasem po prostu trzeba się rozstać, by każda ze stron mogła zawalczyć o swoje szczęście. Schować dumę do kieszeni i otworzyć się na nową, lepszą przyszłość.

Moją rolą jest pomóc Klientowi przejść przez ten proces sądowy tak, by uzyskał dla siebie jak najkorzystniejszy wynik sprawy sądowej. A rolą Duet Centrum jest przekonanie Klienta, że rozstanie, choć często bardzo bolesne, może być cenną lekcją życia i początkiem nowego etapu w życiu prywatnym. Konsultantów Duet-u cechuje przekonanie, że każdy ma prawo do szczęścia – niezależnie od płci, wieku, wykształcenia i bagażu życiowych doświadczeń.

Bycie w szczęśliwym związku (niezależnie czy jest to małżeństwo, czy nieformalna relacja) to nie tylko kwestia spotkania odpowiedniego partnera / partnerki.  To również szereg indywidualnych predyspozycji, cech i umiejętności, które wpływają na jakość związku i pozwalają nad nim pracować tak, by dawał satysfakcję i był źródłem codziennej radości.

Warto więc wyciągnąć wnioski z zakończonego związku po to, by świadomie i dojrzale wnieść nową wartość w nowy związek. A Duet Centrum zadba o znalezienie odpowiedniego partnera / partnerki do tej relacji.

Zapraszamy do lektury bloga i współpracy! 

Po co nam rozwód? Po co nam rozwód? Małżonkowie chcą uregulować swą sytuację, choć zdarzają się sytuacje, gdy wyrok nie jest nikomu potrzebny więcej Kościelne unieważnienie małżeństwa - Kościelne unieważnienie małżeństwa - - procerura więcej Dlaczego miłość się kończy? Dlaczego miłość się kończy? Refleksje prawnika. więcej Rozwód czy separacja - oto jest pytanie. Rozwód czy separacja - oto jest pytanie. Najważniejsze różnice. więcej Przemoc psychiczna w rodzinie. Przemoc psychiczna w rodzinie. Realny problem. więcej Utrudnianie kontaktów z dzieckiem. Utrudnianie kontaktów z dzieckiem. Rodzice powinni respektować rozstrzygnięcie zawarte w wyroku. więcej Trwały i zupełny rozkład pożycia, Trwały i zupełny rozkład pożycia, czyli kiedy można złożyć w Sądzie pozew o rozwód. więcej Podział majątku wspólnego małżonków. Podział majątku wspólnego małżonków. Sprawa rozwodowa. więcej Długi małżonków. Długi małżonków. Proces rozwodowy może trwać dość długo. więcej Składanie fałszywych zeznań. Składanie fałszywych zeznań. ...w toku postępowania o rozwód więcej