infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że...25/05/2020

Nasze biuro matrymonialne pracuje na terenie całego kraju, a coraz częściej świadczy usługi dla Klientów mieszkających za granicą? Nasi Konsultanci dobrze komunikują się w języku angielskim, niemieckim oraz francuskim.

Choć cenimy tradycyjne wartości i naszą myślą przewodnią w pracy jest miłość, jesteśmy nowoczesnym centrum zapoznawczym (nie tylko biurem matrymonialnym). Dla wielu naszych Klientów finałem szczęśliwej relacji jest małżeństwo, ale istnieje też spora grupa osób, dla których formalizacja związku nie jest celem samym w sobie, a jedynie możliwością.

Oferujemy  kilka programów członkowskich – w zależności od Państwa indywidualnych oczekiwań i potrzeb, jesteśmy w stanie dopasować usługę tak, by mieli Państwo poczucie komfortu i zrozumienia.  Nie ma dwóch takich samych programów członkowskich, jak i nie ma dwóch takich samych Klientów; każdy z Państwa jest dla nas kimś wyjątkowym i nikogo nie traktujemy szablonowo.

O naszych sukcesach (szczęśliwych happy endach) moglibyśmy rozmawiać godzinami. To daje nam powera do dalszej pracy, bo feedback "Udało się", "Jesteśmy razem", "Proszę trzymać kciuki" to dla nas największa nagroda. 


Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do rozmowy! 

Konsultanci Duet Centrum

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta