infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Dojrzała miłość dojrzałych ludzi

Dojrzała miłość dojrzałych ludzi28/06/2023

Choć mówi się, że to ta pierwsza miłość bywa uważana za najważniejszą; do niej wraca się jak do źródła, jej przypisuje się formatywne właściwości, do niej porównuje się te kolejne. Ale życie pokazuje, że często to ostatnia miłość staje się pierwsza. Czyli dająca w pełni poczucie prawdziwej bliskości i energię do życia.


Dlaczego o tym piszemy? W ostatnim czasie otrzymujemy sporo informacji od Klientów (50 + i wzwyż), którzy: spotykają się, tworzą związki, planują wspólne życie, przeprowadzają się do siebie. Odnaleźli siebie. Czują spokój, harmonię, ekscytację. Czują się wolni, atrakcyjni, bezpieczni, kochani.


Coraz częściej dzwonią do nas osoby po 60-tce czy 70-tce, którzy brzmią tak, że w ciemno można byłoby umówić się z nimi na randkę. :) Miłość i namiętność nie są zarezerwowane tylko dla nastolatków.


Zachęcamy więc Państwa – i tych "młodych", i tych "dojrzałych" (ale wciąż młodych duchem), by skorzystać z naszych usług. Szczególnie tych drugich; pamiętajcie, że metryka i doświadczenie wyniesione z przeszłości, może tylko wzbogacić wasz związek. A miłość w dojrzałym wieku ma same plusy.


Co jest wspólnym mianownikiem "późnych" miłości? Naszym zdaniem łączy je to, co jednocześnie odróżnia je od pierwszych miłości. Czyli fakt, że partnerzy dają sobie dużo przestrzeni. Zarówno w sensie fizycznym, bo nie zawsze decydują się zamieszkać razem, nie tylko w jednym domu, ale nawet w jednym mieście, jak i w takim znaczeniu, że szanują poprzednie życia partnerów w każdym możliwym wymiarze: pasji, zainteresowań, doświadczeń seksualnych, preferencji kulinarnych i tym podobnych. Dojrzali partnerzy nie narzucają drugiej stronie swojego stylu życia ani nie muszą wypracowywać od zera nowego.


Panuje stereotyp, że dojrzali ludzie są niereformowalni, zamknięci na zmiany. Według nas – stereotyp ten jest bardzo krzywdzący. Dojrzali partnerzy są skłonni do zmiany, i to w różnych kierunkach. W dojrzałych związkach – paradoksalnie – tej odwagi jest więcej niż w młodych, jest mniej takiego przejęcia: A co o mnie pomyślą, a jak wypadnę. Młodzi mają dużo napięcia wokół własnego wizerunku przed znajomymi, starsi – nie muszą już nikomu niczego udowadniać.


Co może dać ludziom miłość w dojrzałym wieku? Nasi szczęśliwi klienci odpowiadają: drugie życie. Kiedy przychodzi? Najczęściej przychodzi do człowieka, który nie musi już sobie niczego udowadniać. Wie kim jest, nawet godzi się na samotność, bo rozumie, że lepiej samemu niż bez sensu. To człowiek „kompletny”. Świadomy swoich mocnych i słabych stron. Możesz z kimś być, ale już się nie dusisz bez niego.


Zapraszamy do kontaktu! 505 199 095


powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta