infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Duet w Newsweek!

Duet w Newsweek!26/02/2024

Już od dzisiaj w sprzedaży dostępny jest najnowszy numer tygodnika Newsweek, a w nim – artykuł pt. "Miłość nieprzypadkowa", gdzie nasi Konsultanci mogli wypowiedzieć się na temat budowania relacji "po 50-tce".


A nasze biuro matrymonialne ( i pracujący w nim konsultanci ) sporo o tym wie! To związki dwojga ludzi o pewnym bagażu doświadczeń, dorosłych dzieciach, wypracowanym majątku, karierze i statusie społecznym. Przekonujemy: z powodu miłości można zwariować w każdym wieku. Także po 50-tce!.


Miłość po 50. r. ż. jest co prawda z jednej strony nieco ostrożniejsza, mądrzejsza, bo bogata we wspomniane już doświadczenia. Z drugiej strony, gdy zaczynają działać hormony i wybuchają emocje, szalejemy jak dawniej. Świat wiruje, nogi mamy jak z waty i…przeżywamy dokładnie to, co wydawało się już poza zasięgiem. :-) Atutów dojrzałego związku jest znacznie więcej!


Gdy ma się za sobą mnóstwo doświadczeń, zyskuje się odwagę, by czerpać z życia dużo więcej niż wcześniej. Bez uporczywego odkładania bycia szczęśliwym na później. :-)


W dojrzałym wieku jest się najczęściej dumnym z tego, jak się wygląda i akceptuje się swoje niedoskonałości. To wszystko sprawia, że umiemy cieszyć się życiem. Ma się wielki apetyt, by każdą chwilę spędzać jak najlepiej. Dojrzałe osoby, szczególnie kobiety, rozkwitają także w sypialni, gdzie nie muszą już niczego się obawiać. Jest tylko zabawa!


To nasze spostrzeżenia wynikające z pracy dla tysięcy dojrzałych ludzi. A co mówią na ten temat inni? Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Newsweeka!


Dobrego dnia! konsultanci Duet Centrum

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta