infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
E-mail od Izabeli

E-mail od Izabeli07/10/2019

W pierwszym dniu października otrzymaliśmy taką wiadomość na skrzynkę mailową:


"Drogie Panie biura Duet Centrum,


cztery lata temu, za namową siostry, korzystałam z Waszych usług. Nie udało mi się zbudować żadnej trwałej relacji, lecz do nikogo nigdy nie miałam o to żalu. A wręcz odwrotnie – z uśmiechem na ustach wspominam tamten czas, bo "coś" przynajmniej działo się w moim życiu. Przez te kilka miesięcy programu członkowskiego poznałam więcej mężczyzn niż przez ostatnie pięć lat codziennego życia. Los czasem lubi płatać figle.... kilka miesięcy po zakończeniu mojego programu, zawitała w Waszych progach moja siostra. Ta sama, która mnie zachęciła do współpracy z Waszym biurem.


Jej historia mogłaby trafić do Waszych "historii z happy endem"; trzecie spotkanie, strzał w 10-tkę, pół roku znajomości, wspólne zamieszkanie, zaręczyny na Gubałówce, skromny ślub, dziecko w drodze... Tak pokrótce.


Niedawno spotkałam kolegę ze szkolnych lat, który, podobnie jak ja - długo nie mógł ułożyć sobie życia. Przy szybkiej kawie na mieście nieśmiało wspomniał o "czymś takim" jak Duet Centrum.


"Podobno" korzystał Jego kolega, choć myślę, że mówił mi o sobie. Jest w szczęśliwym, nieformalnym związku.

To nie może być przypadek, że w przeciągu paru miesięcy, a nawet tygodni, nazwa "Duet" padła kilkukrotnie.


Nieśmiało więc zapytuję, czy Państwo mnie pamiętają, i czy byłaby szansa na spotkanie w biurze w przyszłym tygodniu? Serdecznie pozdrawiam, Izabela."


Z Panią Izabelą jesteśmy w kontakcie; mamy nadzieję, że Jej historia również znajdzie swój szczęśliwy finał. Tym bardziej, że zaufała nam dwukrotnie.


E-mail ten jest dowodem na to, że nie warto się poddawać w poszukiwaniu bliskiej, wartościowej osoby. Często nie udaje się stworzyć związku na pierwszym czy drugim spotkaniu, czasem trzeba nabrać do tego większego dystansu i luzu.


Są osoby, którzy po kilku tygodniach zawieszają usługę, bo rozwijają znajomości.

Są i tacy, którzy przychodzą do nas z polecenia kolegi czy koleżanki.

Są też takie osoby, którym nie udało się (jak Pani Izabela), ale zadowoleni z usługi, decydują się na ponowną współpracę.

To dla nas duże wyróżnienie; szczególnie w czasach, kiedy wystarczy włączyć aplikację w telefonie i już po chwili jesteśmy "zasypywani" propozycjami rozmowy, flirtu, spotkania z kimś, kto "mignął" nam przed chwilą na Tinderze.


Serdecznie dziękujemy za zaufanie,

konsultanci Duet Centrum


powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta