infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Na zewnątrz lockdown, u nas – loveup

Na zewnątrz lockdown, u nas – loveup06/11/2020

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszymi spostrzeżeniami, które są efektem wywołanym ostatnimi wydarzeniami w naszym kraju. Takie luźne refleksje "z pamiętnika konsultantów biura matrymonialnego Duet Centrum" 

Idziemy o zakład, że słowo "lockdown" jest (lub będzie) słowem roku. To jednak tylko od nas zależy, co tak naprawdę będzie dla nas oznaczać. 

Czy to druga fala, czy ponowne wezbranie pierwszej – nie ma tak naprawdę znaczenia. Gołym okiem widać, że mimo wysiłku władz, by pokazać, jak to świetnie radzimy sobie z koronawirusem   i inne kraje mogą brać z nas przykład,  to on – koronawirus -  wygrywa z nami. 

Kryzys, który ponownie trwa od kilku tygodni dotyka każdego z nas – w mniejszym lub większym stopniu.  Pandemia negatywnie wpłynęła nie tylko na gospodarkę, ale też na nastroje społeczne. Daje nam niewątpliwie w kość i jest dla większości z nas wyzwaniem. Niesie ze sobą lęk o najbliższych, o pracę, o rozwój naszych dzieci tak drastycznie odciętych od rówieśników. Z niepewnością patrzymy w przyszłość, wiele spraw, na które nie mamy wpływu, skłania do głębszej refleksji, przewartościowania sobie wielu kwestii,  a może i podjęcia ważnych decyzji.

Ale, jak gdzieś przeczytaliśmy, można na to spojrzeć tak jak Chińczycy, którzy słowa “kryzys” i “szansa” zapisują jednym znakiem. Nie chodzi o to, żeby lukrować trudną do zniesienia rzeczywistość. Ale by wykorzystać ten moment i znaleźć w nim coś wartościowego, coś, co może być dla nas szansą.  

Może pomysł na biznes, gdy będzie bardziej stabilnie na rynku? Może znalezienie jakiejś pasji w życiu, na którą często nie mamy czasu? Może zakończenie relacji, która okazała się toksyczna? A może próba otworzenia się na nową miłość i nie odkładania tej sfery życia na później? Bo "później" jest dziś tak odległe,  jak nigdy wcześniej ...  

Odgórne zamknięcie pokazało, że centrum życia to tak naprawdę dom i bliscy, którzy w nim mieszkają. Nie praca i nie hobby, przez które tak często lubimy się definiować. 

Na zewnątrz lockdown na wielu płaszczyznach, u nas – loveup. Nasze biuro matrymonialne ma ręce pełne roboty! Nasze telefony wciąż dzwonią i coraz częściej słyszymy w słuchawce, że od Covidu groźniejsza jest samotność. My to potwierdzamy. 

Zachęcamy Państwa do rozmowy z naszym Konsultantem. 

Nie odkładajcie miłości na później. To dziś jest najlepszy czas! 

Usiądźcie wygodnie na kanapie, dając sobie szansę na rozmowę z naszym Konsultantem.

Nie martwcie się tym, że nie można swobodnie umówić się na randkę.

Nie szukajcie powodów, wymówek, pretekstów.

Dbając o swoje zdrowie i byt materialny, zadbajcie też o poczucie bycia kochanym, ważnym, docenianym, bezpiecznym


Pozdrawiamy Państwa serdecznie!

konsultanci Duet Centrum

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta