infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Nie odkładaj miłości na później

Nie odkładaj miłości na później01/05/2020

Nie odkładaj miłości na później. To dziś jest najlepszy czas!


"Koronawirus uwięził mnie w domu i spotęgował uczucie samotności. Coraz częściej w domach zapalają się światła. A ja zaglądam w cudze okna naprzeciwko i zazdroszczę ludziom zgiełku, jaki dostrzegam przez szpary w ich niezaciągniętych żaluzjach." – mówi Pani Agnieszka, która zadzwoniła do nas kilka dni temu. Pomimo sytuacji w kraju, zdecydowała się skorzystać z usługi oferowanej przez Duet Centrum właśnie teraz. I dodaje: "Bo jak nie teraz, to kiedy? Gdy wszystko wróci do normy, wpadnę w wir pracy i codziennych spraw, a potrzebę bycia z drugim człowiekiem zepchnę na dalszy plan".


Rozmawiamy też z Klientami, którzy dzielą się z nami swoimi wrażeniami i emocjami związanymi z sytuacją w kraju, dziękując nam jednocześnie, że są w związkach i mogą te chwile przeżywać we dwoje.


Epidemia w kraju zmienia nasze życie na wszystkich płaszczyznach, ale też uświadamia, co w życiu jest najważniejsze – zdrowie, stabilizacja zawodowa (finanse) i miłość.... Te wartości, niezmiennie od lat, dziś nabierają szczególnego znaczenia.


Od kilku tygodni, nasze telefony dzwonią co chwilę, a wręcz trudno się z nami połączyć za pierwszym razem! Zajęta linia nie oznacza, że zamknęliśmy firmę na cztery spusty, a wręcz przeciwnie – nasze usługi wzbudzają większe niż zazwyczaj zainteresowanie.


Zdajemy sobie sprawę, jak ulotne są chwile; wspaniałe podróże, kariera zawodowa, szafa pękająca od nadmiaru ubrań, setki znajomych na Facebooku.... to wszystko tak niewiele znaczy, gdy nie ma się z kim podzielić swoim życiem.


Kwarantanna społeczna zmusza nas do uświadomienia sobie, jak bardzo cenne są kontakty bezpośrednie, prosto w oczy, na żywo. I że, przede wszystkim, liczą się nasi bliscy, a mniej to, co osiągamy czy posiadamy.


Eksperci w telewizji radzą wykorzystywać wolne: "czytaj książki, "oglądaj zaległe filmy", "ucz się języków", "zadzwoń do przyjaciela." I #zostańwdomu


My dołączamy się do tego apelu, ale dodajemy coś od siebie:

Zamknij drzwi przed koronawirusem, ale otwórz się na miłość.


Zachęcamy Państwa do rozmowy z naszym Konsultantem.

Nie odkładajcie miłości na później. To dziś jest najlepszy czas!


Usiądźcie wygodnie na kanapie, dając sobie szansę na rozmowę z naszym Konsultantem.

Nie martwcie się tym, że nie można swobodnie umówić się na randkę.

Nie szukajcie powodów, wymówek, pretekstów....

Dla chcącego nic trudnego! Spotkania we dwoje nie są zabronione ;-)Dbając o swoje zdrowie, zadbajcie też o poczucie bycia kochanym, ważnym, docenianym, bezpiecznym


Porozmawiaj z naszym Konsultantem: 505 199 095

Zapraszamy do kontaktu!

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta