infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Sanatorium miłości - hit czy kit

Sanatorium miłości - hit czy kit11/02/2019

Kto regularnie ogląda telewizję, z pewnością słyszał o programie „Sanatorium miłości” emitowanym na antenie TVP.  Tym, którzy na tv nie mają czasu, uchylamy rąbka tajemnicy…

Sześć rezolutnych, nieznających się wcześniej Pań w wieku „50 +” wyrusza w emocjonującą podróż. Podobnie jak ich sześciu nowych znajomych. Co ich łączy? Każde z nich jest samotne, bez tej drugiej połówki. Po różnych życiowych doświadczeniach, ale każde z nich ma jeszcze nadzieję spotkać w  życiu (niekoniecznie w programie) miłość..

Połączy ich pobyt w sanatorium leżącym w paśmie górskim Beskidu Śląskiego.  Każdy z bohaterów otwiera nowy rozdział swojego życia – przed nimi turnus pełen atrakcji, nowych przyjaźni, może także uczuć….

Nikt z nich jest idealny, nikt nie jest gwiazdą telewizji. Panie nie mają napompowanych ust i powiększonych biustów, Panowie nie są stałymi bywalcami siłowni. Jedni są bardzo otwarci i spontaniczni, inni – wyważeni, trochę skryci. Każdy jest sobą.

Odkąd „Sanatorium miłości” zagościło na antenie TVP, spotykamy się z różnymi opiniami...

Jedni traktują ten program jako typowo rozrywkowy, nawet trochę jak kabaret. Bo przecież, czy w wieku 50 + można w ogóle czegokolwiek oczekiwać od życia?

Panie powinny pomóc dzieciom w wychowaniu wnuków, chodzić do Kościoła na różaniec i oglądać telewizję śniadaniową. Ze sportów ekstremalnych – mogą rozwiązywać krzyżówki.

Panowie powinni odpoczywać cały dzień przed telewizorem lub komputerem, bo przecież zasłużony odpoczynek po 40 latach pracy zawodowej z pewnością się im należy. Ewentualnie mogą hodować rybki w akwarium lub łowić je w jeziorze, popijając w ukryciu % % %

Innym ten program przynosi nadzieję. Że też może być fajnie, wesoło, kolorowo. Że zabawa w parku linowym nie musi skończyć się zawałem serca. Że można iść na fitness. A nawet przesadzić z alkoholem na zabawie w klubie. Że można się zakochać tak, jak zakochują się w sobie nastolatkowie.

My podpisujemy się pod opiniami tych drugich. Codziennie rozmawiamy z naszymi Klientami, wśród których znajdują się osoby w różnym wieku – od trzydziestolatków po osoby 55 +.

Uwielbiamy rozmawiać z dojrzałymi ludźmi – cenimy ich za życiową mądrość, za pokorę, za cierpliwość i pozytywne myślenie.  Przychodzą do nas po wsparcie w poszukiwaniu bliskiej osoby, nie zdając nawet sobie sprawy, jak wiele my możemy się od nich nauczyć.

„Starość” - dojrzałość i namiętność w naszej cywilizacji wciąż się wykluczają. Nawet dorosłym dzieciom trudno wyobrazić sobie rodziców, tym bardziej dziadków, zakochanych czy uprawiających seks. Żyjemy w społeczności dość mieszczańskiej, gdzie druga połowa życia kojarzy się z chorobami, bawieniem wnuków i samotnością. Nie ma miejsca na romans, na związek. 

A może być zupełnie odwrotnie… Doświadczenie życiowe sprawia, że osoby w pewnym wieku są bardziej wyrozumiałe i mają większą łatwość rozwiązywania konfliktów. Miłość dojrzała niesie z sobą o wiele mniej problemów niż młodzieńcze uczucie. Daje poczucie wielkiej radości - bliskość, ciepło, troska partnera i zaspokojenie potrzeb, których jesteśmy bardziej  świadomi niż w wieku 20 lat - wszystko to sprawia, że zaczynamy nowe życie. A każda miłość może być tą pierwszą, najgorętszą i najszczerszą. Niezależnie, czy masz lat 30 czy 60, masz prawo do szczęścia. Miłość nie zna wieku.  

Nie naszym celem jest promowanie programu. Ale zauważyliśmy, że po jego emisji rozdzwoniły się nasze telefony. Po drugiej stronie słuchawki słyszymy dojrzały głos, a w nim cichą nadzieję na.... szczęście, bliskość i poczucie bycia kochanym.

Zapraszamy do kontaktu!

505 199 095

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta