infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Tinder kontra Duet

Tinder kontra Duet04/11/2022

To już dziesięć lat Tindera - jednej z najbardziej popularnych na świecie aplikacji randkowych. Szacuje się, że w ciągu miesiąca loguje się w niej blisko 75 mln użytkowników. Wystarczy założyć konto, umieścić zdjęcia, wpisać swoje zainteresowania, preferencje co do partnera i zacząć wielkie poszukiwania partnera na całe życie lub.... co chyba częściej - towarzystwa na jedną noc. Pierwsza selekcja jest szybka, widzisz zdjęcie osoby i przesuwasz kciukiem w prawo, jeśli ci się spodoba. Jeśli druga strona tak samo zareaguje na twoje zdjęcie, macie "match" czyli dopasowanie. Można przejść do rozmowy i ewentualnego spotkania. Czy aby jednak na pewno...?


Tinder bardzo uzależnia, szczególnie młodych ludzi. Jego twórcom wcale nie zależy, by ludzie przestali z niego korzystać. Im dłużej korzystamy z tej aplikacji, tym częściej korzystamy z reklam, dokupujemy dodatkowe abonamenty.


Psychologowie mówią wprost: Tinder nie powstał po to, by łączyć ludzi ze sobą, lecz aby zarabiać na ich ciągłym poszukiwaniu tej idealnej połówki. Bo przecież wybór, na pozór, jest ogromny...


Nasze pytanie brzmi: "Czy warto być częścią tej machiny? Tinder to ogromna korporacja, w której Klient to numer IP..."


Nasze biuro matrymonialne pracuje na zupełnie innych zasadach. Bo przyświeca nam zupełnie inna idea. Pragniemy współpracować z Klientem jak najkrócej. By jak najszybciej poznał odpowiednią osobę i stworzył z nią satysfakcjonującą, długofalową relację. Wierzymy, że jeden zadowolony Klient puści informację w świat i zarekomenduje nasze usługi wśród bliskich.


Nie zalewamy nikogo przypadkowymi ofertami, robiąc wrażenie, że "tyle się tutaj dzieje". Stawiamy na jakość, na autentyczność, na kameralność. Wolimy pracować dla mniejszej grupy wolnych i wartościowych ludzi niż zapraszać do współpracy wszystkich.


ZAPRASZAMY DO ROZMOWY! 505 199 095


miłego weekendu! Konsultanci Duet Centrum

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta