infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Wiadomości od naszych klientów

Wiadomości od naszych klientów18/09/2020

Szanowni Państwo,

poniżej przytaczamy fragmenty e-maili i smsów, które otrzymaliśmy w przeciągu ostatnich tygodni:

"Pani Aniu, ostatnia "oferta matrymonialna" okazała się strzałem w 10-tkę. Spotykamy się! Nie chcę zapeszać, na wszelki wypadek proszę trzymać kciuki"

"Uprzejmie proszę o czasowe zawieszenie programu. Chciałbym skupić się na znajomości               z Aleksandrą. Jestem zaskoczony, że ta znajomość nabiera takiego tempa".

"Dziękuję za propozycję, ale muszę odmówić. Nie pisałam wcześniej, bo różnie to bywa.... Od kilku tygodni spotykam się z Wojciechem, to może dobry moment, by rozwiązać umowę i za wszystko podziękować. Wasze biuro matrymonialne będę polecać wśród swoich znajomych."

"Moja umowa powoli dobiega końca i na tą chwilę nie będę jej przedłużać. To dobry czas na różne przemyślenia. Wychodzę od Was nadal wolna, ale nie żałuję, że zdecydowałam się skorzystać. Nie wykluczam, że skorzystam z Waszych usług w przyszłości, bo widzę dużą wartość tej usługi. Pozdrawiam serdecznie cały zespół i życzę miłosnych sukcesów."

Od siebie dodamy, że, choć mamy dużo połączonych par, nie każda umowa kończy się happy endem. Nie każdy wystawi nam pięć gwiazdek w internecie. Znalezienie odpowiedniego partnera na życie nie zależy od nas, lecz przede wszystkm od Państwa – od Waszej otwartości, doświadczenia, predyspozycji, chęci, a także odrobiny szczęścia, by znaleźć się we właściwym miejscu o właściwej porze.

My dajemy Państwu szansę. Dzielimy się naszymi doświadczeniami. Zachęcamy do rozmów i spotkań. Reszta jest już w Waszych rękach. :-)

Pozdrawiamy,

kosnultanci Duet Centrum

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta