infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Witamy w Nowym Roku :-)

Witamy w Nowym Roku :-) 11/01/2024

Dopiero początek Nowego Roku, a tyle dzieje się!

Nasz kalendarz w styczniu zapełnia się w błyskawicznym tempie; pomiędzy rozmowami telefonicznymi, spotkaniami w biurach i wyjazdami do Klientów, zastanawiamy się, jak jeszcze bardziej przybliżyć Państwu ideę naszej pracy, bo Duet Centrum to nie "typowe" biuro matrymonialne, jak często podpowiada nam wyobraźnia.

Dla kogo więc jesteśmy? Dla wszystkich tych, którzy chcą poznawać nowe osoby i pragną stworzyć satysfakcjonujący związek na dłużej, z perspektywą – na całe życie. Dla tych osób, które są zmęczone portalami i aplikacjami randkowymi, które wyrastają jak grzyby po deszczu. I dla tych, którzy nie są dostępni w świecie wirtualnym, bo nie mogą lub po prostu nie chcą tam być.

Portale randkowe to takie supermarkety; można do nich łatwo wejść, zmęczyć się wyborem produktów, szybko coś kupić, szybko zapłacić, szybko zjeść. I wrócić po nowe. My chcemy być ekskluzywnym butikiem, gdzie wchodzi się na chwilę.. i już nie wraca po nowe :-)

Znamy osobiście bardzo wielu wartościowych mężczyzn i kobiet, którzy – tak po prostu – nie wiedzą o swoim istnieniu. Wychodzimy temu na przeciw, tworząc miejsce, gdzie mają szansę poznać się. Za obupólną zgodą udostępniamy Państwu ciekawe kontakty. Co wydarzy się dalej, jest już w Państwa rękach :-)

Nie jesteśmy internetową platformą, ani też gigantycznym molochem. Duet Centrum to kameralna firma z tradycjami. Od 22. lat w tym samym miejscu, w prawie niezmienionym składzie. Staramy się nadążać za nowościami, jednakże informatyczne mechanizmy i sztuczna inteligencja ... nie przekonają nas nigdy. Bo nie zastąpią drugiego człowieka.

Mamy bardzo dużo sukcesów, choć nie możemy o nich mówić. Umowa, poufność przekazywanych nam informacji, ochrona danych osobowych, jak i zwykła uczciwość i przyzwoitość nam na to nie pozwalają.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Dołącz do nas i bądź wśród takich ludzi, jak ty!

505 199 095


powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta