infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Zawodowy pośrednik w miłości

Zawodowy pośrednik w miłości01/04/2022

Kim jest swatka? Zawodowy pośrednik w miłości


Poszukiwania drugiej połówki niejednokrotnie są bardzo trudne. Każde kolejne niepowodzenie może dodatkowo zniechęcać do poznawania nowych osób. Na szczęście nawet w tym aspekcie możesz liczyć na fachową pomoc. Jest nią swatka. Jak wygląda praca zawodowego pośrednika w miłości? W artykule odpowiadamy na to pytanie.


Gdzie pracuje swatka?

Swatka może prowadzić własną działalność. W tym zawodzie, który wymaga bardzo dużego zaufania, trudno jednak zdobyć klientów. Właśnie dlatego pośrednicy w miłości najczęściej pracują w biurach matrymonialnych. W Duetcentrum.pl swatki pełnią niezwykle ważną funkcję i doradzają klientom. W biurze matrymonialnym jest więc jedną z najważniejszych osób, którą osoby poszukujące stałego związku darzą ogromnym zaufaniem.


Jakie zadania wykonuje swatka?

Swatka przede wszystkim zajmuje się dobieraniem w pary osób, które zgłaszają się do biura matrymonialnego. Analizuje informacje, które zgłaszają klienci biura tak, aby wykluczyć osoby o potencjalnie nieszczerych zamiarach czy popularnych oszustów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że osoba, z którą się spotykasz, jest tym, za kogo się podaje. Co więcej, to właśnie swatka organizuje spotkania i dobiera osoby w pary. W przeciwieństwie do portali randkowych, propozycje randek zawsze są przemyślane tak, by spotykające się osoby, jak najlepiej do siebie pasowały. Na każdym etapie poszukiwania miłości możesz skorzystać z pomocy swatki i podzielić się z nią swoimi odczuciami na temat dotychczasowych doświadczeń. Swatka jest więc nie tylko pośrednikiem w miłości, ale także doradcą.


Czy swatka dla każdego znajdzie miłość?

Chociaż swatki dzięki swojej doskonałej intuicji i doświadczeniu pomogły znaleźć partnerkę lub partnera osobom, które poddały się po wielu negatywnych przeżyciach związanych z poszukiwaniem miłości, nie każdemu zdołają pomóc. Niektóre osoby mogą potrzebować drugiej połówki wyłącznie po to, by zaspokoić oczekiwania innych osób, co oznacza, że tak naprawdę nie chcą stałego związku. Jeżeli do biura matrymonialnego zgłosi się osoba, która nie ma poważnych zamiarów, swatka nikogo jej nie przedstawi w trosce o komfort innych klientów. Jeżeli jednak zależy Ci na stworzeniu stabilnej i długotrwałej relacji, swatka da z siebie wszystko, by sprostać Twoim oczekiwaniom i pomóc Ci odnaleźć szczęście u boku drugiej osoby.


Czy każdy może zawodowo doradzać w miłości?

Zawód profesjonalnego pośrednika w miłości jest niezwykle satysfakcjonujący. Każda para, której uda się stworzyć związek, jest dla swatki powodem do radości. Zawód ten jednak nie jest odpowiedni dla każdego. Osoba, która pomaga ludziom w poszukiwaniu miłości, powinna przede wszystkim mieć niezawodną intuicję. Pomoże ona najlepiej dobrać osoby w pary tak, by spotkania miały jak największą szansę powodzenia. Dodatkowo swatka powinna znać się na ludzkich charakterach i wykazywać się zdolnością do prowadzenia rozmów na delikatne tematy. Tylko w ten sposób będzie mogła wykryć potencjalne uchybienia czy nadużycia, które mogą przynieść następnie negatywne konsekwencje. Swatka cieszy się ogromnym zaufaniem osób, które się do niej zwracają, dlatego powinna być osobą odpowiedzialną i dyskretną.

Chociaż wydawać by się mogło, że w erze portali randkowych zawód swatki stracił na znaczeniu, właśnie teraz jest niezwykle potrzebny. Skorzystanie z usług profesjonalnego pośrednika w miłości jest szansą na znalezienie osoby, z którą możliwe będzie stworzenie stałego związku. Jeśli więc nie chcesz tracić czasu i energii na przypadkowe spotkania, wybierz się do naszego biura matrymonialnego, gdzie doświadczona swatka pomoże Ci znaleźć drugą połówkę.


powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta