infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Zbliża się wyjątkowy czas...

Zbliża się wyjątkowy czas...07/12/2023

Wielkimi krokami (to już za trzy tygodnie tygodnie! ) nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. Kto z nas nie lubi Świąt? Łapka w górę!

Gdy kończy się jeden rok, a zaczyna Nowy, często mamy wiele postanowień. Jedne udaje się zrealizować, inne okazują się tylko chwilowym przypływem kreatywności.

Nowy Rok zawsze zwiastuje nadejście czegoś nowego, lepszego. Niezmiennie upatruje się w nim nadziei na lepszy czas - w szczególności, gdy poprzedni rok był dość słaby. Wraz z nadejściem Nowego Roku składamy sobie obietnice tego, co chcemy zmienić w naszym życiu, a czego nie udało nam się wykonać do tej pory. Przez chwilę wierzymy w to, że po wystrzeleniu korków od szampana nasze życie zaczyna się od nowa, że samo zmieni się na lepsze. Pewnie dlatego, właśnie w okresie świąteczno-noworocznym hasło "biuro matrymonialne Duet Centrum" wyszukiwane jest częściej niż zwykle.

Magiczna data w kalendarzu skłania nas do głębokich postanowień, że: uda nam się znaleźć lepszą pracę, uda się spotkać miłość życia i założyć rodzinę, uda się zrzucić kilka kilogramów, a może odbyć podróż życia. "Pobożna" lista życzeń może być baaardzo długa.

My uważamy, że wszelkie zmiany w życiu powinny rozpoczynać w momencie, kiedy dojrzewa w nas taka potrzeba, a nie odkładać je na Nowy Rok. Zaczynajmy zmieniać nasze życie wtedy, kiedy czujemy taką potrzebę, a nie "przy okazji" ważnych wydarzeń. I nie chodzi tylko o spektakularne postanowienia, których efekt wszyscy zauważą gołym okiem, ale o drobne, na pozór błahe sprawy.

Zainteresowanie usługami Duet Centrum na przełomie grudnia i stycznia rośnie z podwójną siłą. Nasz kalendarz spotkań z Klientami w grudniu zapełnia się w ekspresowym tempie. I wcale nie jest za późno, by spróbować poznać kogoś bliskiego jeszcze w tym roku. :-)

Nie odkładaj miłości na później. Grudzień to magiczny czas :-)

Czekamy na Państwa w naszych biurach i pod telefonami.

Nasze samochody też są przygotowane do zimowych wyjazdów do Państwa - w ramach programu Duet Prestige :-)

Zapraszamy do kontaktu – konsultanci Duet Centrum


powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta