infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Nasze oddziały ZOBACZ OFERTY W SWOIM WOJEWÓDZTWIE

Oddział Centrum

woj. mazowieckie, łódzkie
sprawdź oferty

Oddział Południe

woj. śląskie, małopolskie, opolskie, świętokrzyskie
sprawdź oferty

Oddział Zachód

woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie
sprawdź oferty

Oddział Północ

woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie
sprawdź oferty

Oddział Wschód

woj. lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, podkarpackie
sprawdź oferty

Duet Prestige

ekskluzywne oferty z Polski i zagranicy
sprawdź oferty
Wyróżnione oferty Marzec 2019
Tomasz, 46 lat

Nie brak mi życiowej energii i szybkości w działaniu, ale bije ode mnie spokój, opanowanie, cierpliwość. Mam duże...

więcej
Michał, 39 lat

Jestem mężczyzną dojrzałym, rozsądnym, odpowiedzialnym. Wiem, czego chcę od życia – jestem zdecydowany, nastawiony na...

więcej
Dominika, 31 lat

Staram się żyć tak, by w życiu niczego nie przegapić; nie jestem jednak osobą, która łapie trzy sroki za ogon – mam w...

więcej
Grzegorz, 51 lat

Chciałbym poznać kobietę, z którą zbuduję związek pełen uczucia, bliskości, zaufania, wierności, rozmowy, wzajemnego...

więcej
Aktualności CO NOWEGO U NAS I NASZYCH KLIENTÓW
Sanatorium miłości - hit czy kit
11/02/2019
Sanatorium miłości - hit czy kit

Niezależnie, czy masz lat 30 czy 60, masz prawo do szczęścia. Miłość nie zna wieku.

czytaj więcej
Noworoczne postanowienia
01/01/2019
Noworoczne postanowienia

Serdecznie witamy już w Nowym Roku! Nowy Rok – nowe plany, pomysły, nadzieje.

czytaj więcej
Wesołych Świąt!
23/12/2018
Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

czytaj więcej
Przerwa międzyświąteczna w Duecie
22/12/2018
Przerwa międzyświąteczna w Duecie

W dniach 24.12 .18- 1.01.19 nasze biura stacjonarne będą nieczynne.

czytaj więcej
WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
Media o nas DUET CENTRUM W PRASIE, RADIU I TELEWIZJI
Money.pl Pytanie na śniadanie Twój Styl Polskie Radio TRÓJKA Forbes Polsat RDC Radio Dla Ciebie TVN TVP 1 TVP 2 TVP INFO Wprost TVP Warszawa SHAPE
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Newsletter
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Obecny styl życia, którego synonimem są:  zabieganie w codziennych obowiązkach, rozwój osobisty i aktywność zawodowa przekraczająca często osiem godzin, stałe grono osób, wśrod których obracamy się na co dzień i brak okazji do poznawania nowych ludzi – wszystko to nie sprzyja nawiązywaniu wartościowych, głębokich, damsko-męskich znajomości.  Mimo upadku wartości i wzrastającej liczbie rozwodów, szczęśliwe życie osobiste dla wielu Polaków wciąż stoi na pierwszym miejscu. Pragnienie miłości i przynależności do drugiej osoby wciąż jest niezmienne i nie jest zależne od wieku, płci, wykształcenia, stanu cywilnego, miejsca zamieszkania, bagażu życiowych doświadczeń.

Według ogólnych danych,  w Polsce żyje niespełna 5 mln singli. Te same dane wskazują, że zdecydowana większość singli pragnie ten stan zmienić, tworząc satysfakcjonujący związek.  Obok zdrowia, to właśnie miłość / rodzina znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu najbardziej pożądanych wartości Polaków. " Anonse matrymonialne ” to jedno z najczęściej wpisywanych przez singli haseł w internecie.  Wirtualne poszukiwanie miłości budzi wciąż wiele emocji (pozytywnych i negatywnych), ale równie wiele kontrowersji. Dlatego też coraz więcej użytkowników sieci rezygnuje z portali randkowych ze względu na różnorakie zagrożenia. Osoby zrażone poszukiwaniem partnera / partnerki w sieci szukają dla siebie innych, alternatywnych rozwiązań i coraz częściej kierują swą uwagę na stacjonarne biura matrymonialne czy tzw. centra zapoznawcze.

Duet Centrum to ogólnopolska sieć biur zapoznawczych z siedzibą w Warszawie i Katowicach. Na rynku usług matrymonialnych istnieje już 16. lat – jest najstarszym, a jednocześnie najnowszym biurem matrymonialnym w Polsce. Stale się rozwija, by spełniać oczekiwania każdego klienta. Mówiąc ogólnie, Duet Centrum Zapoznawcze to mądra alternatywa  dla wszelakich serwisów towarzysko - randkowych, gdzie poziom oferowanych usług jest na bardz niskim poziomie, a kusząca ilość ogłoszeń i profili matrymonialnych zupełnie nie przekłada się na ich jakość i efektywność poszukiwań. Brak zweryfikowania informacji, brak kontroli nad słowem, brak wsparcia podczas procesu poszukiwań, a przede wszystkim anonimowość użytkowników zakładających konta na takim portalu –  wszystko to sprawia, że poszukiwanie wartościowej osoby staje się procesem skomplikowanym, czasochłonnym i mało efektywnym. Profile i anonse matrymonialne zamieszczane w internecie nie są sprawdzone ani zweryfikowane, są poza jakąkolwiek kontrolą.

Duet Centrum Zapoznawcze nie ma nic wspólnego z internetem, bo pracuje zupełnie inaczej. W pełni chronimy powierzone nam informacje, troszcząc się o dobro i zaufanie każdego Klienta. A jednocześnie weryfikujemy wszystkie dane, dając każdemu z Państwa pewność, że poznawane za naszym pośrednictwem osoby są wiarygodne. Nasz sukces polega między innymi na tym, że nie stosujemy żadnych standardowych testów czy komputerowych form doboru partnerskiego, nie prowadzimy fotokatalogów, nie traktujemy klientów jak towaru na sklepowej półce. Słuchamy oczekiwań każdego Klienta,  bo to one wyznaczają charakter i kierunek naszej wspólnej pracy. Wspólnej – bo sukces również, a może i przede wszystkim zależy od Państwa.

W Duecie dobór partnerski  nie jest przypadkowy; proces poszukiwań odbywa się pod okiem osobistego konsultanta i nic nie dzieje się bez porozumienia z klientem. Nasi klienci najbardziej cenią nas za prawdziwość przekazywanych informacji na temat proponowanych kandydatów, szybkość i skuteczność działania, empatyczną atmosferę współpracy i poczucie bezpieczeństwa. Elementarnym, a jednocześnie najistotniejszym elementem działalności naszej firmy jest innowacyjne pośrednictwo w nawiązywaniu trwałych relacji. Klienci Duet Centrum otrzymują możliwość nawiązywania wartościowych kontaktów, które nie pozostają w świecie wirtualnym, lecz dopełnione są realną rozmową i spotkaniem – 96 proc. Klientów spotyka się z zaproponowanymi kandydatami.

Wszystkich z Państwa znamy z osobistego kontaktu, oferując kilka wariantów współpracy. W jednym z najbardziej zaawansowanych programów nasz konsultant przyjeżdża w wyznaczone przez klienta miejsce – na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Pełna  dyskrecja i ochrona danych (w tym także wizerunku) stanowi podstawę pracy naszego zespołu. Warto też wspomnieć, że Duet Centrum to także szeroko pojęte wsparcie, doradztwo, coaching; wiemy, że spotkanie odpowiedniej osoby to tylko początek drogi, bo najważniejsze są predyspozycje i umiejętności budowania związku.

Skupiając się na potrzebach każdego Klienta, dobieramy odpowiedni program członkowski. Zanim rozpoczniemy poszukiwania, omawiamy Państwa oczekiwania, preferencje i gusta, tak by współpraca z nami przyniosła wymierne efekty.  Powiedz nam, co jest dla Ciebie ważne, a szczera rozmowa pozwoli nam dopasować usługę do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. 

Zapraszamy na spotkanie z naszym konsultantem w jednym z naszych biur stacjonarnych. Jeśli przyjazd jest dla Ciebie utrudnieniem, skontaktuj się z nami i zaproponujemy Ci inny wariant usługi.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel 505 199 095 - odpowiedziemy na nurtujące pytania i przybliżymy nasze usługi. Zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem – gwarantujemy anonimowość, empatię i swobodę rozmowy.