infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Gdzie znaleźć wartościową kobietę do związku?

Gdzie znaleźć wartościową kobietę do związku?

Gdzie znaleźć wartościową kobietę do związku?


Jak znaleźć miłość – to pytanie zadają sobie wszyscy single, którzy chcą zmienić swój status związku. Istnieje wiele miejsc, w których potencjalnie można spotkać wartościową kobietę, czy atrakcyjnego mężczyznę. Powszechnie mówi się, że uczucie może spaść na ciebie w każdym momencie, w każdym miejscu. Jeśli jednak po pracy ukrywasz się w domu, a wieczory spędzasz pod kocem przed tv, to bardzo utrudniasz działanie Amorowi...


Gdzie znaleźć swoją drugą połówkę? Gdzie szukać dziewczyny, która poważnie myśli o związku? Korzystaj z okazji, które daje ci codzienne życie, ale też prowokuj los. Podczas uprawiania sportu w swojej okolicy można poznać atrakcyjną, w dodatku wysportowaną dziewczynę. Wizyty na siłowni czy bieganie to świetna okazja ku temu, by nawiązać nowe znajomości. Istnieje coraz więcej biur podróży, które oferują np. zorganizowane wyjazdy na narty, snowboard czy wycieczki nastawione na zwiedzanie. Jeżdżą tam, wbrew pozorom, nie tylko pary, ale także właśnie single. W ramach atrakcji organizowane są także różne imprezy, turnieje i wyjścia do miejscowych klubów. To zawsze okazja, by nawiązać nowe znajomości, a wśród nich znaleźć drugą połówkę.


Gdzie znaleźć kobietę o podobnych zainteresowaniach?


Sztuka niska i wysoka; jeśli zadajesz sobie pytanie, gdzie znaleźć dziewczynę inteligentną, o szerokich horyzontach, lubiącą mądrą rozrywkę na poziomie - są miejsca, w których musisz bywać. Jeśli choć trochę interesujesz się kulturą, chodź na ciekawe festiwale filmowe czy muzyczne. To niesamowite, jak otwartych i przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi można tam spotkać. Wiele osób przychodzi na takie wydarzenia samotnie lub w gronie przyjaciół. Plusem takich imprez są także towarzyszące prezentacjom wykłady i dyskusje; dają czas na pogłębienie znajomości. Wszelkie wernisaże, wystawy, spotkania autorskie, wykłady – one także przyciągają ludzi o podobnych zainteresowaniach, ponadto tworzą kameralną atmosferę, która sprzyja poznaniu wartościowej dziewczyny czy chłopaka. Chodź do teatru, kina, opery, filharmonii. Może tam poznasz kogoś ciekawego w przerwie między aktami, kolejce do szatni lub nawet toalety. Nie omijaj także małych koncertów w klubach czy kawiarniach. Na korzyść takich imprez w nawiązywaniu kontaktów działa kameralność tych wydarzeń i potencjalna liczba miejsc, w których możesz się na kogoś "natknąć".

Jak znaleźć dobrą dziewczynę do związku? Nie opuszczaj też ślubów, wesel, chrzcin i wszystkich tych miejsc, gdzie "wypada" pokazać się w parze. Na takich dużych, rodzinnych uroczystościach można trafić na osobę, która także szuka miłości.


Gdzie znaleźć dziewczynę, która okaże się tą jedyną?


Stać Cię na podróże? Wykorzystaj to! Poznać kobietę czy mężczyznę w podróży można już na jej początku - w samolocie, pociągu, autobusie, na lotnisku, peronie czy na przystanku. I nieprawdą jest, że wakacyjna miłość zawsze kończy się z ostatnim dniem wakacji.

Czy praca jest dobrym miejscem do poznawania kobiet? Na temat pracy jako miejsca do tworzenia związków miłosnych zdania są podzielone i kontrowersyjne. Inaczej jest w kilkuosobowych firmach, gdzie rozstanie pary może być równoznaczne z rezygnacją jednej ze stron z pracy. Inaczej wygląda sytuacja w dużych korporacjach – można to porównać do szkoły średniej - ktoś się komuś podoba, ktoś z kimś flirtuje. Jeśli wewnętrzne zasady korporacyjne nie zakazują związków, to dlaczego miałbyś nie otworzyć się na znajomości z korpy? Znalezienie dziewczyny na stałe poprzez pracę jest naprawdę możliwe! A nawet jeśli na dzień dzisiejszy nie masz nikogo na oku, nie rezygnuj z uczestnictwa w wewnętrznych warsztatach i szkoleniach. Bierz udział w różnych imprezach, czy wyjazdach integracyjnych, wigiliach firmowych - zawsze istnieje jakaś realna szansa, że poznasz kogoś, kogo w normalnym codziennym planie dnia nie miałbyś szansy spotkać.

Na pewno znasz pary, które poznały się poprzez znajomych. Krąg przyjaciół to świetny sposób na rozszerzanie swoich znajomości! Mimo, że jesteś sam i bycie w towarzystwie (szczególnie szczęśliwych i zakochanych par) może trochę krępować, nie rezygnuj z życia towarzyskiego. Bo gdzie szukać kobiety, jak nie wśród sprawdzonego grona znajomych!. Chodź więc na spotkania organizowane przez kumpli, a już najbardziej na te, w których biorą także udział ich znajomi, których jeszcze nie znasz. Nie obrażaj się też, kiedy znajomi czy rodzina chcą cię umówić na "randkę w ciemno". Idź na nią bez wahania - nic nie stracisz, a jak wiele może zyskać! Sam też możesz "zamienić się" w swatkę i np. zorganizować domówkę, w której każdy z zaproszonych gości powinien przyprowadzić jednego singla. Może w ten sposób poznasz kogoś ciekawego albo... dzięki twojej gościnności ktoś pozna się z kimś.


Jak znaleźć kobietę, gdy codzienne sposoby zawodzą?


Nie ograniczaj się do wychodzenia z domu wyłącznie wieczorami. Zjedz czasem śniadanie na mieście, wypij szybką kawę na ławce w parku, chodź do miejsc, które są "typowo" kobiece – galeria handlowa, klub fitness, warsztaty z rozwoju osobistego. Bo jak znaleźć kobietę, jeśli twoje codzienne życie wygląda ciągle tak samo? Przełamuj swoje schematy, walcz z codzienną rutyną. Najwięcej związków powstaje "przez przypadek"!


Jeśli zastanawiasz się, jak znaleźć odpowiednią dziewczynę, zapisz się na portal randkowy – to bardzo popularna forma nawiązywania kontaktów zwłaszcza wśród młodych osób, które nie są obarczone dużymi doświadczeniami z przeszłości. Być może z jakiegoś powodu nie chcesz skorzystać z takiej wirtualnej formy nawiązywania znajomości, a nadal szukasz sposobu, gdzie znaleźć kobietę do trwałej relacji, pomyśl o biurze zapoznawczo-matrymonialnym. To świetna alternatywa dla wszelkich aplikacji internetowych i gwarancja poznawania osób nieprzypadkowych, spełniających twoje oczekiwania. Wystarczy, że przedstawisz swoje oczekiwania, opowiesz coś więcej o sobie i powiesz konsultantowi, jakiej kobiety szukasz i... resztę powierz w ręce specjalistów! Zanim jednak wybierzesz biuro matrymonialne, zrób mały rekonesans i weź pod uwagę tylko takie, które mają doświadczenie, zaplecze pracownicze i oddział, do którego możesz przyjść osobiście.


powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta