infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
jak wybrać idealną agencję matrymonialną? kryteria doboru i ważne aspekty współp

jak wybrać idealną agencję matrymonialną? kryteria doboru i ważne aspekty współp

Jak wybrać idealną agencję matrymonialną. Kryteria doboru i ważne aspekty współpracy


Chcesz poznać swoją "drugą połówkę", ale brakuje Ci okazji do nawiązywania nowych znajomości? Zależy Ci na spotkaniach z osobami wolnymi, atrakcyjnymi, o podobnych poglądach, zainteresowaniach i zbliżonym stylu życia? A może jesteś rozczarowany/a spotkaniami z przypadkowymi ludźmi, których poznajesz przez internet? Lub, tak po prostu, nie wyobrażasz sobie zamieszczenia anonsu na portalu randkowym? Jeśli co najmniej trzy razy odpowiedziałeś/aś "tak", pomyśl o wizycie w biurze matrymonialnym. Dowiedz się jednak, jak wybrać dobre biuro matrymonialne – by nie rozczarować się niefachowym podejściem personelu czy brakiem odpowiednich kandydatów.

Czy warto skorzystać z pomocy biura matrymonialnego?


Na stronach najbardziej popularnych biur matrymonialnych można znaleźć opisy wielu szczęśliwych historii par, które poznały się za pośrednictwem biura. W społeczeństwie jednak pokutują jednak stereotypy i przekonania, które przedstawiają same biuro matrymonialne w niezbyt przychylnym, trochę staroświeckim świetle. Wielu osób uważa, że ich profil działalności zupełnie odbiega od oczekiwań dzisiejszych singli i nie wpisuje się w realia dzisiejszej rzeczywistości. Często są one odbierane jako miejsca, z których ofert korzystają raczej starsze osoby, niekoniecznie wykształcone, raczej nieśmiałe, nie do końca zaradne życiowe.

Warto wiedzieć, że coraz więcej wolnych 30. i 40-latków odwiedza biura matrymonialne w dużych miastach. Takie firmy dbają o odpowiedni marketing swoich usług, mają profesjonalną stronę internetową, wykształconych i przygotowanych konsultantów, odpowiednią reklamę i ciekawe oferty dla swoich Klientów. Nowocześnie zaaranżowane biura (to ważne, aby biuro miało swoją siedzibę), kameralna atmosfera sprzyjająca spotkaniu i profesjonalny personel to gwarancja tego, że współczesne biuro matrymonialne może dopasować się do realiów biznesowych na miarę XXI wieku. Klienci, korzystający z usług biura otrzymują gwarancję, że zaproponowani kandydaci są zweryfikowani i wpisują się w oczekiwania drugiej strony.

Ludzie, którzy zgłaszają się do biura ponoszą opłatę, są zobligowani do pokazania dokumentów potwierdzających ich tożsamość,odbyć rozmowę na temat ich samych oraz oczekiwań względem potencjalnego partnera. Choć nie każdy klient ma chęć i potrzebę rozmowy na tak intymne tematy, warto jednak być otwartym i szczerym. To ułatwi konsultantom analizę osobowości poszczególnych osób, poznanie ich potrzeb i oczekiwań. Dopiero na tej podstawie konsultant może zaproponować spotkania z kandydatami, z którymi dana osoba ma szansę na to, by znaleźć wspólny język. Choć zajmuje to czas, to daje jednocześnie większą gwarancję, że ktoś, kto "wchodzi w tą współpracę", rzeczywiście zainteresowany jest poważnym związkiem. Wiele biur matrymonialnych działa w całym kraju; za granicą jest to jedna z najpopularniejszych form nawiązywania kontaktów damsko-męskich.

Na co zwrócić uwagę, wybierając biuro matrymonialne?


Warto jest dobrze sprawdzić firmę, z której usług chcą Państwo skorzystać. Polskie prawo nie nakłada bowiem obowiązku otrzymania licencji na prowadzenie takiej działalności jak biuro matrymonialne. W praktyce oznacza to, że wystarczy zaledwie rejestracja działalności gospodarczej, aby móc świadczyć tego typu usługi.Warto jednak sprawdzić dane firmy, jej historię, doświadczenie, opinie innych klientów.

Dyskrecja, ochrona danych i zaufanie to podstawa


Większość Klientów oczekuje od konsultanta biura zachowania dyskrecji. To bardzo ważny aspekt współpracy; poszukiwanie bliskiej osoby, dla większości rejestrujących się w biurze matrymonialnym, jest bardzo osobistą i często niełatwą sprawą. Często poszukujący nie chcą, aby ich znajomi, ludzie ze środowiska zawodowego czy życia prywatnego, dowiedzieli się, że korzystają z pomocy współczesnej swatki. Dyskrecja, szacunek i tolerancja powinny przyświecać wszystkim, którzy świadczą usługi w tak delikatnej sferze życia.
powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta