infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige w Puls Hr

Duet Prestige w Puls Hr

Po raz kolejny usługę Duet Prestige doceniły media.

W kwietniu b.r. na łamach portalu pulshr ukazał się artykuł opisujący ekskluzywną usługę Duet Prestige. Artykuł można przeczytać na http://www.pulshr.pl/po-godzinach/druga-polowka-dla-prezesa,13403.html

W ich wypadku nawet gdyby mieli czas, to o znalezienie partnera nie tak łatwo. Bo gdzie i jak? W pracy nie, bo wiązanie się z osobą z tego samego środowiska zawodowego przyniesie raczej więcej strat niż korzyści.

Jeśli nie w pracy, to może spróbować podczas rautów lub bankietów? Bez sensu. Ci sami ludzie. Portale randkowe? Odpada. Dla osób na wysokich stanowiskach ich odwiedzanie, to jak wyjście do matrymonialnego Tesco. Jest tam wszystko i nic.

Prestiżowa znajomość

Niełatwo poznać wartościowego człowieka. W wypadku VIP-ów jeszcze trudniej. Chcą uniknąć niebezpieczeństwa, że w centrum zainteresowania drugiej połowy znajduje się ich portfel, a nie oni sami.

- Skoro jestem facetem, który coś w życiu osiągnął, żyję na ponadprzeciętnym poziomie, lubię dalekie podróże, dlaczego nie miałbym oczekiwać, że kobieta, z którą będę się spotykał, zdecyduje się polecieć ze mną na Kubę, wybrać się w Alpy na narty, pójść ze mną na bankiet, a przy tym dobrze czuć się w towarzystwie krawaciarzy? - dzieli się swoimi przemyśleniami na stronie biura zapoznawczego Duet Centrum Zbigniew, finansista przed pięćdziesiątką. - Z doświadczenia wiem, że różnica w poziomie życia partnerów wpływa negatywnie na związek. Nie chodzi tu tylko o poziom finansowy, ale o styl życia, plany, marzenia, ambicje, rozwój, a przede wszystkim o samopoczucie - podkreśla.

Deal na miłość

Na ratunek zamożnym, ale samotnym przychodzą konsultanci Duet Centrum - biura zapoznawczego z ofertą Duet Prestige.

- Nasi klienci to osoby, które nie mogą założyć profilu na portalu randkowym, bo natychmiast wywęszą to media - mówi menedżer Duet Centrum Paweł Niemiec. - Z drugiej strony nie mają też czasu na poszukiwania, bo nawet jeśli podejmowali jakieś próby wcześniej, to były one bezowocne. Z reguły kończyły się na pierwszej randce, kiedy okazywało się, że nie mają z drugą osobą zbyt wiele wspólnego - tłumaczy.

Jeśli odnoszą sukcesy w życiu zawodowym, chcą też odnosić w prywatnym. Oferta Duet Prestige - proponowana również przez jakiś czas w ramach usługi Noble Concierge - zapewnia wysoko spersonalizowaną propozycję. Zanim zostanie podpisana umowa, odbywa się szczegółowa rozmowa z konsultantem, który staje się później osobistym opiekunem klienta, dopóki ten nie odnajdzie tej drugiej osoby.

- Trzeba zrozumieć, że małżeństwo nie musi być loterią - mówi Paweł Niemiec. - Z jedenastoletniego doświadczenia wiemy, że nie każdy chce zawrzeć związek małżeński. Oczekiwania są różne - chodzi o to, żeby kojarząc dwójkę ludzi, były one zgodne - dodaje. Dlatego sporządzanie bardzo szczegółowych profili podczas prywatnych spotkań z klientami przynosi oczekiwane efekty.

Sprofilowane uczucia

 

Ludzie na stanowiskach profesjonalnie podchodzą do związków. Spośród swoich ewentualnych partnerów wykluczają przedstawicieli branży, w której sami są aktywni.

- Żaden adwokat nie zaakceptował jeszcze żadnej sędziny - mówi Paweł Niemiec. - Nasi klienci to ludzie, którzy mają poczucie własnej wartości i doskonale wiedzą, czego chcą - podkreśla.

95 proc. osób, które przychodzą do Duet Centrum ma wykształcenie wyższe. Najliczniejszą grupę klientów stanowią HR-owcy oraz osoby w wieku od 28 do 45 lat.

- Mieliśmy trzech klientów z listy najbogatszych tygodnika „Wprost" - mówi Niemiec. Jednak wszyscy oczekują tego samego - dyskrecji i profesjonalnej obsługi.

Dlaczego sami sobie nie radzą? - Obawiają się, że trafią na niewłaściwe osoby, zostaną potraktowane jak bankomat, a nie jak partner - mówi Paweł Niemiec.

Klienci Duet Centrum mają sprecyzowane oczekiwania. - Nie pojawiają się one od razu. Wypracowujemy je razem z klientem podczas długich rozmów i spotkań w swobodnych dla niego przestrzeniach - mówi Niemiec. - Dzięki temu potrafimy umówić go na poważną randkę. Około 25 proc. klientów trafia do nas z polecenia kogoś, komu udało nam się pomóc.

Poniedziałki tęskne za miłością

Nie w piątki, lecz w poniedziałki, między 9.00 a 15.00 biuro notuje najwięcej wejść na stronę. Dlaczego wtedy?

- W środku tygodnia ludzie biznesu nie odczuwają samotności. Są bardzo zajęci. Do domu, który bardziej przypomina hotel, wracają późno. Z rozpędu wpadają w weekend - imprezy, na których trzeba się pojawić zapełniają czas, ale później znów przychodzi poniedziałek, droga do biura i pustka - tłumaczy Niemiec.

I tak panowie tęsknią za elegancką, atrakcyjną - ale niekoniecznie dwadzieścia lat młodszą partnerką, a panie za poczuciem bezpieczeństwa i mężczyznami, którzy nie boją się silnych kobiet.

- Mężczyzna z pewną pozycją nie może pojawiać się na spotkaniach biznesowych czy bankietach z dwudziestolatką. Traci wtedy wiarygodność - mówi menedżer Duet Centrum. -Przedsiębiorcy często szukają kobiet, które rozumiałyby specyfikę biznesu, w którym pracują, potrafiły doradzić - podkreśla.

To racjonalni mężczyźni i kobiety, którzy chcieliby już zarzucić kotwicę. - Miałem bardzo prestiżowego klienta, dla którego ideałem partnerki była Grażyna Kulczyk - mówi Niemiec. - Według niego to kobieta, po której widać, że ma coś do powiedzenia, że jest dla swojego mężczyzny partnerem. I właśnie takich kobiet - dojrzałych i świadomych, szuka wielu innych mężczyzn na stanowiskach - podsumowuje menedżer Duet Centrum

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta