infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Duet w

Duet w

W grudniowym "Uważam Rze" ukazał się artykuł p.t. "Wadliwy algorytm", w którym autorka ukazuje wyraźną róźnicę między działaniem internetowych portali randkowych, a naszym Centrum Zapoznawczym.

Róźnice widać od razu..

"(...) Czujemy się awangardą. Jesteśmy alternatywą dla portali rankowych. Anonimowość Internetu powoduje, że odpowiedzialność za słowa jest tam żadna. (...) Kobiety nie zawsze są zainteresowane perspektywą spotkania. Single, którzy się do nas zgłaszają, chcą mieć pewność, że znajdują poważnych partnerów. I my dajemy im gwarancję, że każdą osobę, którą im przedstawiamy, sprawdzamy osobiście" - mówi Paweł Niemiec, prowadzący ekskluzywne biuro matrymonialne w Warszawie -  Duet Centrum

Coraz częściej internetowe portale randkowe wyposażone są w tzw. testy dopasowania, które wg dr Julity Czarneckiej z Instytutu Socjologii Uniwersytetu nie mają nic wspólnego z profesjonalizmem: "Absolutnie nie ufam tego typu testom. Żeby móc używać profesjonalnych narzędzi psychologicznych, trzeba wykupić licencję, z której mogą korzystać jedynie dyplomowani psychologowie. To są raczej testy typu "celuj, traf", wykorzystuje się tu określoną technikę manipulacji. (...) W mediach coraz częściej pojawiają się doniesienia o grasujących w sieci oszustach matrymonialnych, ale zapewne znacznie więcej jest tzw. internetowych klusowników. Ponadto ogloszenia matrymonialne, znajdujące się w sieci, nie są w żaden sposób weryfikowane."

"Klientom Duet Centrum biuro matrymonialne - oprócz wiarygodności, zapewniamy także wysoko spersonalizowaną ofertę - podpisanie umowy poprzedza szczegółowa rozmowa z osobistym konsultantem, pod pieczą którego pozostaje się przez cały okres jej trwania - mówi Paweł Niemiec, prowadzący biuro matrymonialne. - Z naszych usług korzystają także politycy, zamożni przedsiębiorcy, ludzie znani z mediów. Są to osoby, które nie mogą założyć profilu na portalu randkowym, bo natychmiast wywęszą to brukowce. Nasi Klienci nie mają czasu na ogłoszenia matrymonialne i internetowe gierki, nie chcą być też sponsorami dla przypadkowo poznanych osób. Są aktywni zawodowo, ambitni, zajęci".

Zapraszamy do zapoznania się z treścią całego artykułu już w grudniowym wydaniu "Uważam Rze".

 

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta