infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

One - wykształcone,  wolne, szukające na poważnie


Współczesny styl życia nie sprzyja nawiązywaniu wartościowych relacji. Jesteśmy dla tych mężczyzn, którzy nie chcą więcej inwestować w przypadkowe znajomości - czasowo i emocjonalnie. Uczynimy wszystko, aby poznawał Pan wyłącznie te kobiety, które reprezentują ten sam świat wartości.

Pojawiły się pytania, wątpliwości Zapraszamy do kontaktu: 505 199 095 (7dni tydz.) 

...rozumiemy męski punkt widzenia.


W Polsce mieszka prawie 5 milionów singli. Znaczna większość z nich chciałaby zmienić ten stan - założyć rodzinę czy poznać kogoś do wspólnej codzienności. W większości opiniotwórczych badań to właśnie udane życie prywatne znajduje się w czołówce źródeł satysfakcji i życiowych wartości. "Szukam partnerki” to jedno z haseł najczęściej wpisywanych w Internecie. Poszukiwania miłości w sieci budzą wiele emocji, w tym wiele kontrowersji; z tego też powodu coraz więcej osób rezygnuje z usług internetowych portali na rzecz biur zapoznawczych i matrymonialnych.

Nasze oferty ZOBACZ OFERTY W SWOIM WOJEWÓDZTWIE

Oddział Centrum

woj. mazowieckie, łódzkie
kobiety DO 39 kobiety POW. 39

Oddział Południe

woj. śląskie, małopolskie, opolskie, świętokrzyskie
kobiety DO 39 kobiety POW. 39

Oddział Zachód

woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie
kobiety DO 39 kobiety POW. 39

Oddział Północ

woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie
kobiety DO 39 kobiety POW. 39

Oddział Wschód

woj. lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, podkarpackie
kobiety DO 39 kobiety POW. 39

Duet Prestige

ekskluzywne oferty z Polski i zagranicy
kobiety DO 39 kobiety POW. 39
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Usługi Duet Centrum kierowane są dla tych z Państwa, którym zależy na poznawaniu partnerki/partnera realnie, nie wirtualnie. Działania naszego biura nie mają nic wspólnego z  tym, co oferuje w tej sferze internet. Wszystkie oferty, które znajdują się na naszej stronie, są autentyczne i zweryfikowane przez naszych konsultantów. Duet Centrum to mądra alternatywa dla wszystkich serwisów towarzysko-randkowych, które działając w oparciu o informatyczne mechanizmy, proponując użytkownikowi samodzielne i mało efektywne poszukiwania.  Anonimowość w sieci nie sprzyja nawiązywaniu kontaktów, a ogłoszenia matrymonialne często znacznie rozmijają się z prawdą.

Wpisując w popularnej wyszukiwarce internetowej hasło: “szukam żony”, wyświetla się niemalże sto tysięcy odniesień; jest to dowód na to, że związek małżeński i udane życie rodzinne, mimo wszechobecnego kryzysu wartości, jest nadal ważną częścią naszego życia. 14-letnie doświadczenie Duet Centrum pokazuje, że nie wszystkie kobiety dążą do małżeństwa, jak i nie każdy mężczyzna szuka tylko przelotnych znajomości. Ludzie wciąż pragną być razem, tylko inaczej. Zmienia się ich forma, bo nareszcie zaczynają współistnieć różne wzorce. Potrzeba przynależności może być realizowana na wiele różnych sposobów.

Agencje matrymonialne Duet Centrum są awangardą tego typu usług. W przeciwieństwie do tego, co oferuje Państwu Internet, my gwarantujemy zweryfikowane informacje na temat potencjalnych partnerek/partnerów. Otrzymają Państwo pewność nawiązywania kontaktów z osobami, które: reprezentują ten sam poziom wykształcenia, prowadzonego stylu życia, kultury osobistej, atrakcyjności itd. Można powiedzieć, że w wymiarze praktycznym skracamy drogę do poznania odpowiedniej osoby; Klient nie będzie zalewany przypadkowymi i masowymi ofertami, ale każda propozycja przygotowana będzie pod kątem Jego preferencji i oczekiwań. Wszystkich naszych Klientów znamy, stąd indywidualny charakter usługi: proponujemy program ściśle dopasowany do oczekiwań Klienta.

Pytania, stereotypy, wątpliwości związane z naszą profesją? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na każde pytania. Podczas rozmowy zapewniamy pełną anonimowość.

INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.  Podczas rozmowy zapewniamy pełną animowość.

SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.