infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Beata Tadla poznała męża w Duet Centrum!

Beata Tadla poznała męża w Duet Centrum!22/02/2023

Ograniczenie kontaktów społecznych wywołane przez pandemię, upowszechnienie pracy zdalnej spowodowało, że w tym czasie jeszcze trudniej było spotkać partnera na życie niż dotychczas. I właśnie w tym czasie – swojego obecnego męża - poznała Beata Tadla!


Dlaczego o tym piszemy? Pani Beata poznała Pana Michała w czerwcu 2020 roku. Biuro matrymonialne, z którego usług skorzystali, to... Duet Centrum.


Na łamach miesięcznika Olivia (nr 2/23, luty 2023) słynna dziennikarka udzieliła obszernego wywiadu, w którym pięknie, otwarcie i z wdzięcznością opowiada o swoim Szczęściu:


Mamy taki zwyczaj (…) że piszemy do siebie czułe karteczki z odręcznym krótkim liścikiem. Michał na przykład wyjeżdża, ale nie chce o świcie mnie budzić, pisze więc: „Jestem szczęściarzem, że mam Ciebie.” albo „Skarbie kochany, jesteś najcudowniejszą kobietą pod słońcem”.(...) Znajduję je na swoim laptopie albo w kuchni przy ekspresie czy na poduszce. Ja odwzajemniam się tym samym. (…) Takie małe przyjemności. Bardzo ich potrzebujemy. One nas budują. I naszą miłość. (…)


Skąd ty go wzięłaś? - pyta dziennikarka.


Pani Beata odpowiada: „Może się zdziwisz... z biura matrymonialnego”. I dodaje:


Szukałam mężczyzny na życie całe. Nie wierzę w algorytmy, wierzę w człowieka. Oboje byliśmy potargani przeszłością i szukaliśmy czegoś „na zawsze”. Dlatego zapisałam się do poważnego biura matrymonialnego i zdałam się na fachowców, którzy znajdą mi odpowiedniego mężczyznę. To jak swatka z przeszłości! Była pandemia, zero okazji do spotkań, samotność doskwierała... I szczęśliwie Michał zapisał się w tym samym czasie. Dopasowano nas, a potem już wszystko zależało ode mnie i od niego. Zaiskrzyło! (...)”


Przez cały okres współpracy wiązała nas umowa, w której zobowiązaliśmy się do zachowania tajemnicy, dyskrecji oraz poufności wszelkich danych. Pragniemy podkreślić, że praca dla każdego Klienta – niezależnie od jego wieku, wykształcenia czy pozycji, wygląda tak samo i nakłada na nas te same obowiązki.


Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Beacie, że swoją historią podzieliła się z szerszym gronem odbiorców. I jest przykładem na to, że każdy może odnaleźć w naszym biurze swoją drugą połówkę – w sposób dyskretny, komfortowy i bezpieczny.


Po udzielonym wywiadzie w magazynie Olivia, nasz Inspektor Ochrony Danych Osobowych skontaktował się z Panią Beatą, by upewnić się, że wywiad został poddany autoryzacji i opublikowany za jej zgodą. Pani Beata udzieliła nam słownego przyzwolenia na to, abyśmy mogli „wysłać wiadomość” w świat i tym samym – zarekomendować w jej imieniu naszą usługę.


Pani Beata zdecydowała się na program Duet Prestige (pod opieką konsultantki Katarzyny Milczarek). Zadzwoniła na naszą Infolinię, nie zdradzając zbyt wielu informacji na swój temat. Przedstawiła się jako dziennikarka., polonistka, wykładowczyni; jak sama wspomniała – zanim wykonała telefon do nas, zrobiła dokładny, dziennikarski research wśród wszystkich biur zapoznawczo-matrymonialnych. I to właśnie nam postanowiła zaufać.


Z programu Duet Prestige skorzystał również Pan Michał – obecny mąż Pani Beaty. Oboje skorzystali z naszych usług w tym samym czasie i, właśnie dlatego, konsultantka Katarzyna Milczarek mogła skrzyżować ich drogi. Gdyby nie obecność w Duet Centrum, prawdopodobnie nigdy nie mieliby okazji się spotkać.


Spotkanie z Panią Beatą utwierdziło nas w przekonaniu, że jest kobietą niezwykle ciepłą, pogodną i naturalną. Jest dokładnie taka sama, jak na wizji – autentyczna, ciekawa drugiego człowieka, tolerancyjna.


Będąc już żoną Pana Michała, postanowiła... nie wprost... rozpowszechnić informację o Duet Centrum. Zaprosiła nas do swojego autorskiego programu Zet jak Związki na antenie Radia Zet, zarekomendowała nasze usługi wśród swoich znajomych. I, niedawno, wspomniała o usłudze matrymonialnej w Olivii.


Z całego serca jej za to dziękujemy! I w drugą rocznicę Ślubu życzymy miłości, zgody i wzajemnej życzliwości na co dzień. Pięknych podróży i jeszcze piękniejszych wspomnień, bo, jak powiedziała kiedyś nam Pani Beata; „Kolekcjonuję wspomnienia, a nie bibeloty. Inwestuję w przeżycia, a nie dobra materialne”. Niech się więc dzieje! Wszystkiego dobrego!


Przedruk z wywiadu w magazynie Olivia, można znaleźć tutaj:


https://ludzie.fakt.pl/dlaczego-beata-tadla-trzeciego-meza-szukala-przez-biuro-matrymonialne/mt5xqqt


A Państwa zachęcamy do rozmowy z Konsultantem Duet Centrum! Aby poznać właściwego partnera/partnerkę, trzeba znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie. Trzeba być wśród odpowiednich osób – o podobnych oczekiwaniach, wartościach, stylu życia. Duet Centrum to źródło wartościowych kontaktów!


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: 505 199 095

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta