infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Co słychać u naszych Klientów?

Co słychać u naszych Klientów?12/06/2024

Dzień dobry,


nasza skrzynka mailowa pełna jest różnych wiadomości, a wśród nich są i takie:


Jestem po kilku randkach z Pani polecenia. Muszę przyznać, ma Pani nosa do swojej pracy. Podoba mi się ta współpraca. Spotkania są na poziomie, kulturalne, ciekawe. Jestem ciekaw kolejnych kontaktów. Mam taki jakiś spokój, że będąc z Wami, jestem w dobrych rękach. Dziękuję i czekam na kolejne propozycje. Tomasz.


Dzień dobry Pani, przepraszam za brak kontaktu. Dzieje się, oj dzieje! Z Magdą oczywiście. Wykorzystuję więc nadal zawieszenia, a po jego zakończeniu, kończymy program. Pozdrawiam i dziękuję. Sławek (...).


Dobry wieczór, dziękuję za propozycję. Wydaje się być ciekawa, natomiast jestem umówiona na kolejne (chyba piąte) spotkanie z Panem Grzegorzem, dlatego narazie nie skorzystam z przesłanej propozycji. Dam znać pod koniec miesiąca, jak się sprawy mają. Pozdrawiam serdecznie, Marzena.


Dzień dobry. Nie wiem, czy mnie Państwo kojarzą jeszcze, byłem Państwa klientem około pięć lat temu. Chciałbym ponownie skorzystać z waszych usług. Proszę o możliwość rozmowy. Na pewno coś zmieniło się u Państwa, jak i u mnie. Adam (...).


Czasem słyszymy od Państwa, szczególnie w chwilach wątpliwości czy po prostu gorszego nastroju, że nie macie już nadziei, że nie uda się, że program wolno idzie, że może lepiej zrezygnować. To zupełnie zrozumiałe. I to się zdarza; gdybyśmy mieli 100 procent skuteczności, mielibyśmy pracę marzeń.


Dwoje z powyższych Klientów - Pan Sławek i Pani Marzena też mieli gorsze momenty we współpracy... Wniosek? Szukanie partnera/partnerki nie jest łatwe i rzadko (poza telenowelami) strzała Amora trafia nas znienacka, na ulicy bądź w kolejce po bułki.


To najczęściej jest proces. Wymagający czasu, zaangażowania, prób, spotkań, doświadczeń, wzlotów i upadków. Jednak bez podjęcia tego ryzyka, ciężko o sukces.


Randki to przede wszystkim sposób na znalezienie potencjalnego partnera życiowego, ale również doskonała okazja do budowania zdrowych relacji i odkrywania samego siebie. Spotkania takie pozwalają lepiej poznać samego siebie, zdefiniować swoje oczekiwania oraz wartości. Dzięki takim spotkaniom można dowiedzieć się, co tak naprawdę jest dla nas istotne w relacji, jakie cechy cenimy u płci przeciwnej, jakie wartości są nam bliskie. To bardzo ważny krok w procesie samopoznania i budowania trwałych związków. Dbanie o te aspekty jest kluczowe dla zdrowia psychicznego, spełnienia osobistego i budowania trwałych, satysfakcjonujących relacji.


Jeśli więc nie stworzą Państwo związku, nie oznacza to porażki. Być może to kolejna lekcja.. a każda kolejna lekcja zbliża nas do osiągnięcia sukcesu. I może to właśnie nasze biuro matrymonialne będzie dla Państwa cenną lekcją.


Pozdrawiamy!

Duet Centrum


powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta