infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Marta i Jarosław

Marta i Jarosław04/07/2024

Taka wiadomość z samego rana:

"Pani Elu i Pani Aniu,

chcieliśmy Paniom gorąco podziękować za poznanie nas ze sobą, co zaowocowało zawarciem związku małżeńskiego w czerwcu tego roku w pięknych okolicznościach przyrody Beskidu Śląskiego. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni za profesjonalizm i życzliwość.

Serdecznie pozdrawiamy, Marta i Jarosław."

O związku Pani Marty i Pana Jarka wiedzieliśmy od dawna, lecz o ich matrymonialnych planach – nic a nic. Serdecznie gratulujemy i życzymy samych słonecznych dni na drodze wspólnego życia.

Relacja Pani Marty i Pana Jarka to dla nas - konsultantów, dowód na to, że również przeciwieństwa mogą znaleźć porozumienie.

Oboje rozwiedzeni, z dorosłymi dziećmi. Po 50-tce (a właściwie przed 60-tką), oboje z Katowic.

Pan Jarosław to lekarz, mocno zaangażowany w swoją pracę. Oaza spokoju i zdrowego rozsądku, poszukiwał partnerki, która będzie potrafiła zarazić go swoim entuzjazmem, humorem i spontanicznością. Sam jest mężczyzną spokojnym, uprzejmym, kulturalnym, uporządkowanym. Jak sam o sobie mówi: "Jestem przewidywalny i nudny do szpiku kości." (i tutaj włączył się Panu humor).

Pani Marta to temperamentna brunetka. Z masą pomysłów w głowie i celami, które konsekwentnie realizuje. Otwarta, odważna, kochająca życie. Z dystansem do siebie, ale też ogromnymi pokładami wrażliwości, emocji, uczuciowości. Sama śmiała się, że przydałby się jej w życiu ktoś, kto troszkę ją ujarzmi.

Co ciekawe, Pan Jarosław korzystał już z naszych usług w przeszłości i był w związku. Dla Pani Marty było to pierwsze podejście i ... czwarta złożona propozycja okazała się tą ostatnią.

Serdecznie pozdrawiamy!

Duet Centrum


powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta