infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Dziewiętnaste urodziny Duet Centrum

Dziewiętnaste urodziny Duet Centrum05/01/2021

To właśnie dzisiaj – Duet Centrum świętuje swoje dziewiętnaste urodziny!

Firm o zbliżonym profilu działalności na rynku jest wiele. I dobrze – bo każdy ma wybór w znalezieniu usługi, która najbardziej mu odpowiada.

Styczeń 2002 roku... oficjalna rejestracja firmy Duet Centrum. Zastanawialiśmy się wtedy, czy nasza propozycja spotka się z zainteresowaniem wśród osób, które szukają możliwości poznania wartościowego partnera / partnerki w świecie rzeczywistym, a nie wirtualnym. Rozważaliśmy, czy mamy szansę zaistnieć w świadomości Polaków. Zastanawialiśmy się, czy nie przypnie się nam łatki biura matrymonialnego jako reliktu przeszłości. Chcieliśmy postawić na nowoczesność i udało nam się! Nie spodziewaliśmy się takiego sukcesu. Z roku na rok, z miesiąca na miesiąc, z tygodnia na tydzień – przybywa nam Klientów. Z optymizmem patrzymy w przyszłość; jesteśmy pełni wiary w to, że udane, szczęśliwe życie osobiste będzie zawsze najważniejsze, a nasze biuro matrymonialne połączy w pary nie setki, lecz tysiące ludzi.

Pełnoletność ukończyliśmy w ubiegłym roku; wtedy nikt nie spodziewał się, jaki to będzie dla nas wszystkich trudny, niepewny, inny rok.

Rok zmian w niemalże każdym aspekcie życia; rosnąca niepewność co do stabilności miejsca pracy, obawa o swoje zdrowie i bezpieczeństwo bliskich, odgórnie narzucone zasady życia społecznego, konieczność rezygnacji ze swoich pasji i zainteresowań. Nasze dotychczasowe życie przenieśliśmy do domów. Stoły i ławy zamieniły się w biurka, kanapy tonęły w papierach. Home office nabrał innego znaczenia. Z niewielkiej przestrzeni staraliśmy się stworzyć zakład pracy, przedszkole, szkołę, stołówkę, próbując przy tym nie zapomnieć, że w rzeczywistości to nadal nasz dom. Wykreowaliśmy własne, bezpieczne bunkry, izolujące nas od świata, w których wszystko wciąż odbywa się przy dźwiękach telewizyjnych wiadomości. Do niepoznania zmienił się krajobraz wokół nas.

Chociaż nadal jesteśmy w izolacji, to koronawirus sprawił, że rośnie w nas poziom życzliwości. Ludzie zaczynają nawzajem sobie pomagać. Robimy zakupy starszym sąsiadom, wykonujemy więcej telefonów do naszych bliskich pytając o ich samopoczucie. Wreszcie mamy okazję, by spędzać więcej czasu z domownikami, rodziną, przyjaciółmi. Znaleźliśmy czas na to, by z bliskimi usiąść do stołu i zjeść razem śniadanie. Poprzez pracę zdalną nauczyliśmy się oszczędności czasu. Niektórzy z nas musieli nauczyć się także odpoczywać, bo okazało się, że dla osób bardzo zajętych to nie lada problem.

Narodowa kwarantanna zmieniła podejście do rodziny, związku. Wielu ludzi uświadomiło sobie, że życie jest bardzo kruche i trzeba żyć chwilą. A co za tym idzie - po prostu trzeba próbować żyć bardziej, mocniej, piękniej.

Kwarantanna przełożyła się na jeszcze większe zainteresowanie naszymi usługami; izolacja wzmożyła tęsknotę za byciem z drugim człowiekiem i uświadomiła, co jest najważniejsze....

Za nami baaaardzo dużo pracy i – w Dniu naszych Urodzin życzymy sobie, by tej pracy było jeszcze więcej!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Konsultanci Duet Centrum


powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta