infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Miłość - najlepsza inwestycja!

Miłość - najlepsza inwestycja!12/04/2021

Jeśli nie mieli Państwo okazji do przeczytania artykułu o kulisach pracy Duet Prestige, przytaczamy go poniżej w całości! 


Miłość – najlepsza inwestycja. O kulisach pracy Centrum Zapoznawczego Duet Prestige.Znakiem dzisiejszych czasów jest życie w biegu; angażując się w szereg codziennych obowiązków, trudno jest znaleźć czas na szukanie wartościowego partnera czy atrakcyjnej partnerki. A i możliwości nawiązywania nowych znajomości, w obecnie szczególnie trudnych czasach, są mocno zawężone. Internet daje w tej kwestii szereg pozornych możliwości; każdy, kto choć raz korzystał z portalu randkowego, wie jednak, że znalezienie odpowiedniej osoby w sieci to nie lada wyzwanie. Łatwy dostęp do portali, ich powszechność, niski koszt użytkowania oraz anonimowość osób tam zarejestrowanych nie sprzyja nawiązywaniu wartościowych znajomości.

Popularność zyskują więc biura zapoznawczo-matrymonialne, które zmniejszają ryzyko rozczarowań i poznawania niewłaściwych osób. Paweł Niemiec z ogólnopolskiego biura Duet Centrum mówi: - Portale randkowe to taki matrymonialny supermarket, gdzie jest wszystko i nic. W gąszczu tysięcy bardziej i mniej autentycznych profili trudno jest znaleźć interesującą nas osobę, jak i trudno jest zaprezentować siebie . My jesteśmy ekskluzywnym butikiem, gdzie nadrzędną wartość stanowi jakość propozycji, a nie tylko ich ilość.

Duet Centrum Zapoznawcze działa w tej branży od ponad 19. lat. Oferuje program Duet Prestige skierowany dla klientów premium: ludzi z pierwszych stron gazet, celebrytów, profesjonalistów w swoim fachu. -To może być lekarz, który na co dzień dba o Państwa zdrowie, prawnik, który dba o Państwa interesy, przedsiębiorca, który wykonał Państwu piękne meble do nowego domu. Ale i polityk czy znana postać zza szklanego ekranu. - tłumaczy Katarzyna Milczarek z oddziału biura Duet Centrum w Warszawie. I po chwili dodaje: - Codzienne życie nie daje zbyt wielu okazji do poznawania nowych, wolnych osób; ograniczenia te nie wynikają jednak z ubytku w kompetencjach partnerskich, niskiego poziomu otwartości, kompleksów czy braku poczucia własnej wartości. Wręcz przeciwnie; coraz częściej mamy przyjemność pracować dla osób, za którymi idą sukcesy na wielu płaszczyznach życia.

Takie osoby nie mają trudności w umówieniu się z kimś na randkę; wyzwaniem okazuje się znalezienie takiej osoby, z którą spotkanie będzie produktywne, ciekawe i perspektywiczne.

Praca dla klienta w programie członkowskim Duet Prestige rozpoczyna się od spotkania w kameralnej atmosferze. Miejsce i czas wybierane jest przez klienta. Może to być jego firma, dom lub mieszkanie, spotkanie na neutralnym gruncie lub w jednym z oddziałów stacjonarnych biura. Każdemu klientowi dedykowany jest osobisty doradca / konsultant, który towarzyszy klientowi podczas trwania całej współpracy.

-Znając osobiście każdego klienta, mamy możliwość stworzenia usługi „uszytej na miarę”, ściśle dopasowaną pod kątem jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań. - opowiada Anna Kosman, konsultantka Duet-u. - Wykorzystując wiedzę i doświadczenie będące wynikiem pracy w kojarzeniu tysięcy ludzi, Duet Centrum opracował własne know-how. Tutaj nie ma miejsca na algorytmy czy testy osobowościowe, na podstawie których szufladkujemy ludzi. Podstawą efektywnej współpracy jest szczera rozmowa i wzajemne zaufanie. Najwyższe standardy ochrony danych osobowych (w tym również wizerunku, jeśli takie jest życzenie klienta), poufność i etyka zawodowa to fundamentalna kwestia dla całej firmy.

Na pozór może wydawać się, że osoba spełniona zawodowo i materialnie, nie powinna mieć trudności ze znalezieniem „drugiej połowy”. Tymczasem często barierą okazuje się wysoki status majątkowy.

-Nasi klienci nie chcą być traktowani jak przenośny bankomat. Oczekują, że będą w stanie, jak równy z równym, realizować swoje pasje, poszerzać swoje zainteresowania, podobnie zapatrywać się na życie. Gdy zapracowani przez lata, otaczają się na co dzień towarzystwem podobnych sobie osób, może szybko okazać się, że w życiu prywatnym oczekują czegoś innego niż w kontaktach biznesowych - tłumaczy Izabela Wiciak, doradca personalny programu Duet Prestige.

Takim właśnie klientem okazał się pewien lekarz, który przez lata rozwijał swoją karierę zawodową. - Szanowany w branży, świetny profesjonalista. Spełniony mąż i ojciec. Gdy po ciężkiej chorobie żona zmarła, a po dwóch latach zaczęła doskwierać mu samotność, dojrzał do tego, by otworzyć się na nową znajomość. Jednak zamknięcie w zawodowej bańce i ograniczone kontakty pozazawodowe prawie całkowicie wykluczyły go z życia towarzyskiego. Taka osoba nie zarejestruje się na portalu randkowym, nie mając żadnej kontroli nad tym, kto będzie przeglądał jego profil. A nie chciałby narazić się na sytuację, że „zaczepi” go pacjentka czy sam stanie się obiektem plotek na szpitalnym korytarzu. I wtedy pojawiamy się my – opowiada Paweł Niemiec.

Elżbieta Ożóg – doradca personalny programu Duet Prestige, wspomina sytuację, gdy jeden ze znanych muzyków był pozytywnie zaskoczony, gdy nie został rozpoznany na pierwszym spotkaniu z osobą zarekomendowaną przez biuro. Ucieszył się, że w miłej atmosferze, bez napięcia, może porozmawiać z kimś, kto nie ocenia go przez pryzmat tego, co o nim piszą plotkarskie magazyny. I dodaje: - Ze sprawdzonych źródeł wiemy, że ta „rockowa para” do dziś jest razem.

Z usług biura coraz częściej korzystają osoby w wieku 30 lat, a nawet młodsze. Zdarza się, że to spadkobiercy rodzinnych majątków czy firm budowanych przez ich rodziców. Często ich związki trwają tak długo, jak długo trwają wakacje na Bali. A gdy klient chce, tak zwyczajnie, pospacerować po lesie, przestaje się podobać i kontakt się urywa.

-Nasi Klienci mają swoich doradców do spraw finansowych, ubezpieczeniowych czy doradców prawnych. Mieszkania urządza im architekt, stale chodzą do tego samego fryzjera. I już nie dziwi, że pewnego dnia zatrudniają jeszcze jednego fachowca – być może tego najważniejszego - mówi Elżbieta Ożóg z biura Duet w Katowicach.

Zapytani o statystyki, doradcy Duet Prestige odpowiadają: - Szacujemy, że co trzeci klient wychodzi od nas „w duecie”. Powstają małżeństwa, tworzą się rodziny, rodzą się dzieci. Nawiązują się przyjaźnie, związki partnerskie. Zdarza się, że Klienci odnajdują porozumienie na polu zawodowym – tworzą razem firmy, prowadzą wspólne biznesy. Otrzymujemy zaproszenia na śluby, fotografie z ważnych wydarzeń, kartki ze wspólnie spędzonych wakacji, listy i telefony z podziękowaniami. Regularnie przychodzą do nas osoby „z polecenia”, dla których korzystanie z naszych usług jest naturalną formą nawiązywania wartościowych kontaktów.

Anna Kosman dodaje: - W ostatnich miesiącach poziom zainteresowania naszymi usługami nie tylko utrzymał się, lecz wręcz wzrósł. Zdaliśmy sobie sprawę, że centrum życia to tak naprawdę dom, bliscy, stabilizacja emocjonalna. Nie praca i nie hobby, nie szafa pełna ubrań i niekoniecznie super samochód w garażu.... przez które tak często lubimy się definiować. Nie odkładajcie miłości na później. To dziś jest najlepszy czas!Więcej informacji na temat programu DUET PRESTIGE na stronie www.duetprestige.pl

INFOLINIA 7 dni/ tydz. 505 199 095.

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta