infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna

"Moda w Polsce" & Duet Centrum: modnie jest być w "Duecie"!25/06/2021

W najnowszym magazynie "Moda w Polsce" ukazała się wzmianka o Duet Centrum.


To lifestylowy kwartalnik poświęcony polskiej modzie; misją magazynu jest wzmacnianie rodzimych marek, tych znanych i debiutujących. Znajdziemy w nim, m.in. profesjonalnie przygotowane informacje o najnowszych trendach, nowinkach branżowych, targach i najważniejszych wydarzeniach związanych z modą.


"Moda w Polsce" dostrzegła nasze biuro matrymonialne, oceniając naszą firmę jako nowoczesną, pewną i godną zaufania markę. I choć nasze usługi nie mają nic wspólnego z branżą modową, to jednak my widzimy wiele podobieństw.


Moda to forma sztuki, a sztuka musi ewoluować, odpowiadać na zmiany w społeczeństwie i dostosowywać się do coraz bardziej wymagającego odbiorcy. Moda jest sztuką najbliższą człowiekowi – w końcu ubieramy się w nią. To, jak wyglądamy, świadczy o nas.


Moda na Duet

Sztuką jest również stworzenie szczęśliwego, satysfakcjonującego związku z drugim człowiekiem. Bo modne jest być "w Duecie". Podobnie jak moda, zmieniają się też trendy na rynku usług zapoznawczo-matrymonialnych. Dziś, nie tylko klasyczne małżeństwo stanowi o randze czy jakości związku. Zaczynają istnieć różne wzorce i każdy ma prawo postrzegać "bycie we dwoje" inaczej.


I choć czasy nie sprzyjają nawiązywaniu wartościowych relacji, w większości badań opinii publicznej udane życie prywatne wciąż znajduje się na pierwszym miejscu. Od wielu lat otwiera listę życiowych wartości, osobistych sukcesów i źródeł satysfakcji w życiu. Zmienia się moda. Zmieniają się czasy i obyczaje, tak jak zmienia się stosunek ludzi do tego, czym zajmuje się profesjonalna agencja matrymonialna. Z usług naszego biura korzysta zarówno wykształcona, atrakcyjna i młoda dziewczyna, jak i dojrzały, ustawiony życiowo mężczyzna w średnim wieku. I nikogo to już nie dziwi. Liczba osób korzystających z naszych usług stale wzrasta, maleje natomiast zainteresowanie internetowymi portalami towarzyskimi, gdyż zamieszczone tam anonse matrymonialne czy ogłoszenia towarzyskie nie podlegają żadnej weryfikacji.


Serwis matrymonialny Duet Centrum to miejsce, w którym dobór odpowiedniego partnera / partnerki nie jest przypadkowy. Najważniejsze jest dla nas zaufanie i potrzeby każdego Klienta – to o nich rozmawiamy najgłośniej. Mając wyobrażenie, jaka powinna być poszukiwana przez Was sympatia, jesteśmy w stanie dopasować usługę ściśle pod kątem Twoich oczekiwań.


Serdecznie zapraszamy do rozmowy!


Zadzwoń lub wyślij SMS pod nr 505 199 095. Porozmawiajmy!


powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta