infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Jak przygotować się do pierwszej randki?

Jak przygotować się do pierwszej randki?

Jak przygotować się do pierwszej randki?

Na pierwszej randce każdy chce zrobić dobre wrażenie. Zastanawiasz się, w jaki sposób się przygotować, żeby spędzić miły wieczór we dwoje? Jeżeli nie wiesz, o czym rozmawiać, jak wyglądać i gdzie iść, to poniżej znajdziesz garść przydatnych wskazówek, które zmniejszą Twój stres, pomogą się przygotować i zwiększą szansę na kolejne spotkanie!

Pierwsze wrażenie to klucz do sukcesu!

Czy tego chcemy czy nie, pierwsze wrażenie bardzo często decyduje o tym, czy ktoś będzie chciał kontynuować znajomość z nami, czy też uzna, że woli poprzestać na jednej randce. Dlatego właśnie, odpowiedź na pytanie jak przygotować się do pierwszej randki, jest dość istotna.


Poznaliście się przez biuro matrymonialne, więc macie wspólne zainteresowania i wiecie, że istnieje duża szansa na złapanie dobrego kontaktu. Jako biuro z długoletnim doświadczeniem wiemy jak zadbać o to, aby zapoznać osoby posiadające najwięcej wspólnych cech. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ułatwia to nie tylko pierwszą randkę, ale też dalsze budowanie znajomości. Wiesz już, że trzeba odpowiednio przygotować się do spotkania. Co to jednak oznacza w praktyce?


Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnego stresu, postaraj się zaplanować Wasze spotkanie. Oczywiście nie chodzi o to, żeby mieć gotowy plan, ubrany w sztywne ramy czasowe. Jeśli jednak przemyślisz scenariusz, postanowisz że na pierwszym spotkaniu zjecie pyszną kolację we włoskiej restauracji, a potem pójdziecie na spacer do pobliskiego parku - to od razu będziesz się mniej stresować. Jeżeli chcesz, żeby pierwsza randka odbywała się częściowo na świeżym powietrzu - koniecznie miej w zapasie plan awaryjny, gdyby pogoda nie sprzyjała zewnętrznym aktywnościom. Kiedy już będziesz wiedzieć, co będziecie robić, czas się zastanowić nad swoim wyglądem i tym, o czym będziecie rozmawiać.

Jak ubrać się na pierwsze spotkanie?

Nie ma nic złego w chęci oczarowania drugiej osoby. Nie warto jednak przesadzać i nadmiernie się stroić - chyba, że idziecie np. do teatru lub opery. W przeciwnym wypadku dużo lepiej jest postawić na komfort i wygodę, żeby nie musieć się dodatkowo stresować niewygodną koszulą lub sukienką. Pamiętaj, że po pierwszym spotkaniu mogą przyjść następne, więc prędzej czy później druga strona i tak zobaczy jak wyglądasz w “codziennej wersji.” Oczywiście chcesz zrobić dobre wrażenie, jednak warto unikać sztuczności w postaci nadmiernej elegancji. W kwestii ubioru na pierwszą randkę warto:

  • podkreślić atuty swojej urody,

  • wybrać strój adekwatny do miejsca, w które się wybieracie,

  • zadbać o schludność ubrań,

  • zadbać o swój komfort,

  • wykorzystać ładne perfumy i delikatny makijaż - jednak nie w nadmiarze.

Niezręczna cisza na pierwszej randce - co zrobić?

Zdarza się, że pierwsze spotkanie nie przebiega tak gładko, jak byśmy chcieli. Na pierwszą randkę wybierają się osoby, które jeszcze się nie znają, więc raczej nie czują się ze sobą w pełni swobodnie. Nie chcąc zrobić złego wrażenia, warto przygotować sobie kilka tematów do rozmów, które będzie można poruszyć w momencie, w którym zapadnie cisza.


Prowadzenie rozmowy może sprawiać problemy, kiedy jedna lub dwie strony są nieśmiałe. Warto poruszać tematy związane ze wspólnymi zainteresowaniami lub też zainteresowaniami drugiej strony. Ponieważ poznaliście się przez biuro matrymonialne, wiecie że wspólnych zainteresowań macie wiele oraz znasz pewne upodobania drugiej osoby. Mile widziane są też tematy związane na przykład z bieżącymi wydarzeniami, kulturą, podróżami, planami na przyszłość i dotychczasowymi osiągnięciami. Nie należy natomiast poruszać zagadnień związanych z pieniędzmi, religią, polityką, zdrowiem i innymi prywatnymi sprawami. Na tego typu rozmowy przyjdzie czas, kiedy się lepiej poznacie.


Jak przygotować się do pierwszej randki? Weź pod uwagę nasze rady, a przede wszystkim potraktuj pierwszą randkę jako przygodę. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś - bądź sobą i daj się poznać od najlepszej strony. Wtedy zwiększysz szansę na miły wieczór oraz kolejne spotkanie.


Znajdź swoją drugą połówkę z Duet Centrum!

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta