infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Kto szuka miłości u swatki?

Kto szuka miłości u swatki?

Kto szuka miłości u swatki?

Istnieje wiele sposobów na znalezienie prawdziwej miłości. Niektórym osobom brakuje jednak czasu na prowadzenie życia towarzyskiego, a tym samym na poznawanie nowych ludzi. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi swatka. Kto najczęściej korzysta z jej usług? Przygotowaliśmy pomocne zestawienie.


Osoby, które nie chcą korzystać z portali randkowych

Największą grupą klientów, którzy odwiedzają swatki, są osoby, które nie chcą korzystać z portali randkowych, a nie mają możliwości poznać potencjalnego partnera w innych okolicznościach. Biuro matrymonialne, takie jak Duetcentrum.pl jest miejscem, w którym swatki starannie analizują profile kandydatów i organizują spotkania tak, by mieli jak największe szanse na sukces. W przeciwieństwie do portali internetowych nie trzeba więc polegać na przypadku, ale można bez obaw powierzyć poszukiwania profesjonalistom.


Osoby wykształcone

Większość osób, które zgłaszają się do swatki, to osoby wykształcone i odnoszące sukcesy. Zazwyczaj nie mają zbyt dużo czasu wolnego, dlatego nie chcą go tracić na przypadkowe spotkania z osobami, które nie spełniają ich oczekiwań. Korzystając z pomocy swatki, mają szansę poznać kogoś, kto podziela ich zainteresowania i z kim znajdą wiele wspólnych tematów. Dzięki swatce nie będzie konieczności przeprowadzania wielu nieudanych spotkań, by znaleźć odpowiednią partnerkę lub partnera. Najczęściej potrzebne są maksymalnie trzy spotkania, a zazwyczaj już za pierwszym razem randka wydaje się niezwykle udana.


Osoby poszukujące stałego związku

Osoby korzystające z usług swatki nie są zainteresowane krótkimi miłosnymi przygodami i nie chcą spotykać się ludźmi o takich oczekiwaniach. Udanie się na randkę z osobą dobraną przez swatkę daje pewność, że oboje z partnerów poszukują stabilnego i długotrwałego związku. Swatka zawsze starannie weryfikuje wszystkich kandydatów, aby wykluczyć oszustów i osoby o nieczystych intencjach.


Osoby z doświadczeniem życiowym

Swatka często spotyka się z osobami, które przeżyły już rozczarowania w miłości, dlatego wydaje im się, że swatka jest dla nich ostatnią nadzieją na stworzenie wymarzonego związku. Zazwyczaj swatce udaje się spełnić ich oczekiwania, dzięki czemu skutecznie pomaga odnaleźć miłość każdemu, komu zależy na szczerym uczuciu.

Do swatki zgłaszają się różne osoby. Łączy je jednak kilka cech. Najczęściej mogą pochwalić się wysokim wykształceniem oraz sukcesami zawodowymi. Nie mają jednak czasu na przypadkowe randki z osobami o innych priorytetach. Niejednokrotnie mają także negatywne doświadczenia w poszukiwaniu miłości oraz nie chcą korzystać z portali randkowych. Swatka jest dla nich więc jedyną szansą na poznanie drugiej połówki.


powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta