infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Najlepszy czas na miłość? Jesień! Rozpocznij nowy rozdział w życiu!

Najlepszy czas na miłość? Jesień! Rozpocznij nowy rozdział w życiu!

Wiele osób odnajduje swoją "drugą połówkę" wyjątkowo wcześnie i trwa w szczęśliwej relacji przez kolejne kilkadziesiąt lat. Każdy z nas pewnie słyszał o jakiejś parze, która poznała się w dzieciństwie czy w latach szkolnych, inni zaś, po licznych perypetiach, miłość swojego życia poznają znacznie później.


Jeśli wierzyć badaniom, średnia wieku osób, które poznają kogoś "na dłużej" to 28 lat. Niektórzy jednak nie mają aż tyle szczęścia i na bliską sercu osobę trafiają w bardziej dojrzałym wieku. Dla tych drugich – mamy dobrą wiadomość. Najlepszy czas na miłość jest właśnie dzisiaj! Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz poszukiwania, czy masz za sobą doświadczenie w byciu w damsko-męskich relacjach. Czy lato, czy zima – to dziś jest najlepszy czas! I pory roku nie mają tu żadnego znaczenia. Rzadko kiedy udaje się spotkać swój "ideał" już za pierwszym razem. I to jest zupełnie naturalny proces.


Co więc zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie miłości? W dobie szybkich randek wydawać by się mogło, że nie jest to takie trudne. Jednak ilość randek, które może sobie zapewnić statystyczny singiel, nie przekłada się na ich jakość. Co zrobić więc, aby zintensyfikować poszukiwania? Rozpocząć poszukiwania już teraz! Na własną rękę lub z pomocą fachowców. Można czekać całe życie na tego jedynego i, czekając z założonymi rękami, nigdy go nie spotkać.


Nie szkodzi, że za oknem deszcz i dzień szybciej kończy się. Nie szkodzi, że wkrótce Święta i zagoniony, grudniowy czas. Nie odkładaj miłości na później. Niektórym z nas jesień kojarzy się z melancholią i smutkiem. Gdy ma się przy sobie ukochaną osobę, długie wieczory są świetną okazją, by spędzić trochę czasu w domowym zaciszu, we dwoje. Żadna inna pora roku nie sprzyja tak leniuchowaniu na kanapie w objęciach ukochanej osoby! Można wybrać się na spacer, do kina na romantyczny film, czy rozgrzać się przy filiżance cynamonowej herbaty w urokliwej knajpce. Jesień przywołuje także piękne wspomnienia z dzieciństwa (spacery, rzucanie się liśćmi, robienie ludzików z kasztanów), a przecież każdy z nas ma coś z dziecka.


Gdy poznasz swoją drugą połowę, twoja przeszłość przestanie mieć znaczenie; możesz wyciągnąć wnioski z porażek, a niemałe doświadczenie w relacjach damsko-męskich może być wręcz twoim atutem. Jeśli przyjąć, że bogate doświadczenie w pracy pomaga nam w znalezieniu lepszej pracy, to również doświadczenie w związkach partnerskich również może wpłynąć na to, że ta "kolejna" relacja będzie lepsza, bardziej wartościowa i satysfakcjonująca. I trwalsza.

Nie martw się więc, że na pierwszą miłość jest już za późno. Jeśli życie codzienne nie daje Ci zbyt wielu okazji do spotykania wolnych osób płci przeciwnej, nie potrafisz odnaleźć się w internetowej rzeczywistości portali randkowych (lub nie chcesz czy nie możesz mieć konta), lub po prostu...chciałbyś, aby ktoś pomógł Ci w poszukiwaniach drugiej połówki, rozważ uczestnictwo w biurze matrymonialnym. Taka instytucja zapewnia fachowe wsparcie w poszukiwaniach partnera, weryfikuje oferty, a zarazem dba o bezpieczeństwo wszystkich klientów.

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta