infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Szukam męża lekarza - jak znaleźć odpowiedniego partnera

Szukam męża lekarza - jak znaleźć odpowiedniego partnera


Współczesny świat rządzi się swoimi prawami, a ludzie stali się bardziej konkretni i otwarci. Nic więc dziwnego, że chcą także znaleźć odpowiedniego partnera, z którym stworzą harmonijny i trwały związek. Odpowiedniego, to znaczy w pełni odpowiadającego ich wartościom i oczekiwaniom. Nie jest to łatwe, ale nie niemożliwe. Istnieje bowiem wiele udogodnień, z których warto skorzystać. Jednym z nich jest biuro matrymonialne.

Szukam męża lekarza, czyli podobieństwa, które się przyciągają

Według statystyk blisko 75% lekarek na męża wybiera osobę uprawiającą ten sam zawód. Zawód ten, to nie tylko praca, ale także pewien sposób życia. Tym samym nie powinno dziwić, że wiele lekarek poszukuje mężów lekarzy, a wielu lekarzy w tytule anonsów towarzyskich wpisuje frazę “szukam żony lekarki.” Wykonywanie tego samego zawodu często oznacza, że partnerzy są na podobnym poziomie intelektualnym oraz mają zbliżone zainteresowania - a tym samym wiele wspólnych tematów do rozmów. Co więcej, podobny poziom wykształcenia to kolejna cecha, która zwykle łączy partnerów. Osoby z wyższym wykształceniem poszukują osób po studiach, gdyż zwykle daje to większe szanse na to, że będą się dobrze rozumieć. Osoba wykształcona, wykonująca prestiżowy zawód i posiadająca wysoki poziom kultury osobistej to także większe prawdopodobieństwo podobnych aspiracji i spojrzenia na życie.

Aby znaleźć partnera, mów o swoich celach

Chcesz znaleźć zaradnego męża, a może partnera, który skończył studia prawnicze? Mów o swoich celach otwarcie. W końcu tu chodzi o komfort Twojego życia. Podobnie sprawa wygląda w przypadku mężczyzn. Warto mówić o swoich oczekiwaniach, aby uniknąć późniejszych rozczarowań. Ważne jest jednak zdanie sobie sprawy z tego, czego tak naprawdę oczekujemy. Bez wątpienia może nam w tym pomóc konsultant matrymonialny, z którym możemy szczerze i w zaufaniu porozmawiać. Rolą doradcy jest znalezienie idealnego kandydata na partnera / partnerkę, który / która będzie spełniać jak najwięcej naszych oczekiwań oraz reprezentować podobny światopogląd.

Poszukiwanie związku na stałe w biurze matrymonialnym

Biuro matrymonialne stanowi obecnie nie tylko alternatywę do popularnych aplikacji i portali randkowych, ale też stwarza realne szanse na poznanie kogoś naprawdę wartościowego. Biuro umożliwia znalezienie partnera na podobnym poziomie intelektualnym, z podobnymi zainteresowaniami. Z usług biur matrymonialnych korzystają osoby, które wiedzą, czego chcą. Często są gotowe na to, by iść dalej przez z życie z kimś u swego boku i szukają związku na stałe. Osoby, które trafiają do ekskluzywnych biur matrymonialnych (takich jak Duet Centrum) to zazwyczaj ludzie z wyższym wykształceniem, o stabilnej sytuacji zawodowej i finansowej, zaradni i niezależni, którzy chcą znaleźć odpowiedniego partnera na stałe. Niemniej jednak, oczywiście zdarzają się również zupełnie inne anonse. Nie każdy mężczyzna w biurze matrymonialnym stwierdza, że szuka żony lekarki, nie każda kobieta chce koniecznie znaleźć partnera z wyższym wykształceniem. Znaleźć odpowiedniego partnera - dla każdego może to oznaczać coś innego. Aby zwiększyć szanse na znalezienie kogoś, kto naprawdę do nas pasuje, warto od początku otwarcie mówić o swoich oczekiwaniach.

W biurze matrymonialnym każdy Klient ma swojego konsultanta (opiekuna), który w sposób kompleksowy pomaga mu znaleźć partnera, odpowiadającego stawianym wymaganiom. Nie ma więc tu mowy o przypadkowości. Konsultant stara się jak najlepiej poznać każdego Klienta, od tego bowiem zależy powodzenie skojarzenia go z osobą, która będzie do niego pasowała.

Duet Centrum - z nami znajdziesz odpowiedniego partnera!

Zapytaj nas o Program Duet Prestigepowrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta