infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia
Joanna i Witold - pierwsza rocznica

Joanna i Witold - pierwsza rocznica

Jesteśmy już rok małżeństwem, ale dopiero teraz znaleźliśmy czas, by do Was napisać... za kilka dni (18.05) będziemy świętować naszą pierwszą Rocznicę, choć – jak wiecie – znamy się nieco dłużej. Może ta wiadomość pomoże komuś, kto jeszcze się waha, by skorzystać z Waszych usług?

Gdy znajomi (dalsi i bliżsi) pytają nas, gdzie poznaliśmy się, bez zażenowania odpowiadamy: biuro matrymonialne. Wszyscy robią wielke oczy, a my uświadamiamy, że w dobie randek internetowych są jeszcze inne miejsca i inne możliwości, bardziej tradycyjne, a jednocześnie idące z duchem czasu. Bo tak właśnie postrzegamy Duet Centrum. Choć rzeczywiście, nazwa " matrymonialne " wielu osobom kojarzy się z typowym ożenkiem w staroświeckim garniturze. 

Nasza pierwsza randka nie należała do tych, które rozkładają na łopatki od pierwszego wrażenia. Pogoda pod psem, spóźniona ja, kichający Witek, nietrafiona restauracja..... ale te minusy zniknęły z chwilą, kiedy zaczęliśmy rozmawiać; cała otoczka przestała mieć znaczenie i ja już wtedy wiedziałam to, co wiedzą wszystkie kobiety. Że to ten. Ale nie miałam żadnego feedbacku, więc wyczekiwanie na propozycję drugiego spotkania ciągnęło się w nieskończoność. Na szczęście jeszcze tego samego wieczoru zapytał, jakie mam plany na weekend. A ja, nie namyślając się za długo, palnęłam "chciałabym mieć w planach randkę z tobą"

Chcieliśmy się też pochwalić, że za pół roku zostaniemy rodzicami – ja czuję, że będzie chłopczyk, a Witek trzyma kciuki za córeczkę, bo syna (jak wiecie) już ma. Z tego powodu rozglądamy się za większym mieszkaniem w Poznaniu, bo na 40 metrach trudno będzie się nam odnaleźć. Marzy nam się mały domek z ogródkiem, ale... nie wszystko na raz, teraz będą ważniejsze wydatki.

Dużo zmian w naszym życiu, na szczęście wszystkie na plus..... 

Odezwiemy się do Was, gdy będzie już z nami Ania lub Krzyś.

Serdecznie pozdrawiamy, życząc Wam wielu sukcesów w pracy i dużo takich historii na koncie.

A gdy ktoś będzie miał chwile zwątpienia, dawajcie nas za przykład – 

Joanna i Witold Kaczmarczykowie.

powrót do listy poprzednia
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta