infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Duet w magazynie Wrocławianin

Duet w magazynie Wrocławianin

W majowym wydaniu miesięcznika Wrocławianin ukazał się wywiad p.t. "Wrocław - miasto singli"

Wrocławscy single i usługi  Duet Centrum biuro matrymonialne - to tematy, o których rozmawiano z Katarzyną Szczepaniak oraz Elżbietą Ożóg - konsultantkami Duet Centrum.

Fragmenty wywiadu:

- W powszechnej opinii bycie singlem jest trendy. Skąd więc tak duże zainteresowanie Państwa usługami?

Katarzyna Szczepaniak: - Bycie singlem wcale nie jest trendy. Ludzie chcą być razem, tylko inaczej. Zmienia się tylko forma. A nawet nie tyle zmienia, co nareszcie zaczynają współistnieć różne wzorce. Przecież potrzeba przynależności może być realizowana na wiele różnych sposobów.


- Do kogo zatem skierowane są usługi oferowane przez biuro matrymonialne Duet Centrum?

Elżbieta Ożóg: - Korzystającymi z naszych usług są samotni panowie i panie stanu wolnego, najczęściej między 28. a 55. rokiem życia, głównie z wyższym wykształceniem, choć to nie jest żaden warunek. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, które nie chcą już więcej inwestować w przypadkowe znajomości – czasowo, finansowo, a przede wszystkim emocjonalnie.

 - Internet proponuje rozwiązania w postaci portali randkowych. Czy agencje matrymonialne Duet Centrum działają na podobnych zasadach?

Katarzyna Szczepaniak: - Z naszych usług korzystają single, którym zależy na poznawaniu partnera/partnerki realnie, nie wirtualnie. Nasze działania nie mają nic wspólnego z usługą internetową. Wszystkie ogłoszenia matrymonialne, znajdujące się na naszej stronie, są autentyczne i zweryfikowane przez naszych konsultantów. Jesteśmy alternatywą dla wszystkich serwisów randkowych, które działają jedynie w oparciu o informatyczne mechanizmy, a użytkownik zdany jest wyłącznie na samodzielne poszukiwania. Anonimowość osób tam zarejestrowanych nie sprzyja nawiązywaniu wartościowych kontaktów, a ogloszenia matrymonialne często nie są prawdziwe.

- Na czym wobec tego polega różnica?
Katarzyna Szczepaniak: - Z pewnością nasze agencje matrymonialne są awangardą tego typu usług. W przeciwieństwie do tego, co oferuje singlom Internet, gwarantujemy naszym klientom zweryfikowane informacje na temat potencjalnych partnerów. Otrzymają pewność nawiązywania kontaktów z osobami, które reprezentują ten sam poziom wykształcenia, prowadzonego stylu życia, świata wartości, osobistej kultury, atrakcyjności fizycznej itd. W wymiarze praktycznym – skracamy drogę do poznania odpowiedniej osoby; Klient nie będzie zalewany przypadkowymi ofertami, ale każda propozycja będzie przygotowana pod kątem Jego oczekiwań. Wszystkich naszych Klientów znamy, stąd indywidualny charakter usługi, program ściśle dopasowany do oczekiwań Klienta.
 

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem w najnowszym wydaniu Wrocławianina!

Konsultanci Duet Centrum

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta