infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Duet w Superstacji

Duet w Superstacji

Zachęcamy Państwa do obejrzenia walentynkowego wydania programu Superstacji, gdzie nasz konsultant - Paweł Niemiec, w kilka minutach zdradza tajniki naszej pracy.

Badania mówią, że 7. na 10. respondentów wierzy w "miłość aż po grób" i  uważa, że szczęśliwy związek nadaje życiu sens. Jednocześnie, ta sama grupa badanych kwestionuje skuteczność działania aplikacji randkowych, które narażają użytkowników na rozczarowania na każdym etapie "wirtualnego randkowania".

Nasz Konsultant obala mity związane z postrzeganiem biura matrymonialnego jako reliktu przeszłości, posługując się kilkoma przykładami osób, które korzystały z naszych usług. Bo przecież znany parlamentarzysta czy popularny biznesmen, z wiadomych powodów, nie może założyć sobie konta na portalu internetowym.

Biura matrymonialne Duet Centrum to awangarda na rynku usług zapoznawczo-matrymonialnych; oferujemy Klientom zupełnie inny rodzaj usługi - uszyty na miarę Jego potrzeb i oczekiwań. Działamy skutecznie, profesjonalnie i dyskretnie, dbając o przyjazną atmosferę współpracy.

Jakich mężczyzn poszukują kobiety? I jakie kobiety wpisują się w oczekiwania mężczyzn z pierwszych stron gazet? Dlaczego jednym udaje się tworzyć szczęśliwe związki, a innym nie?
O tym wszystkim - w rozmowie z naszym Konsultantem. Zachęcamy do obejrzenia programu!


powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta