infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Duet Centrum w Business Insider

Duet Centrum w Business Insider

Na stronie znanego portalu informacyjnego Business Insider ukazał się obszerny artykuł poświęcony działalności Duet Centrum, a w szczególności – programowi Duet Prestige. 

Obecność w medium, które uznawane jest za jedno z najbardziej opiniotwórczych w kraju, to dla nas ogromne wyróżnienie!


Zachęcamy Państwa do przeczytania artykułu na stronie portalu Business Insider, a poniżej prezentujemy jego treść.Zainwestuj w Miłość. Kulisy pracy Duet Centrum Zapoznawczego.


Symbolem współczesnych czasów jest życie w pośpiechu; gdy na co dzień angażujemy się w szereg różnych obowiązków, trudno jest nam znaleźć jeszcze czas na poszukiwania odpowiedniego partnera / partnerki. W obecnie trudnych czasach możliwości nawiązywania nowych, wartościowych znajomości są również mocno zawężone. Każdy, kto choć raz w życiu korzystał z internetowego portalu randkowego wie, że poszukiwania odpowiedniej osoby w sieci to wyzwanie na miarę XXI wieku. Powszechność portali, łatwy do nich dostęp, anonimowość użytkowników oraz niewielkie koszty użytkowania nie sprzyjają efektywności w nawiązywaniu wartościowych znajomości.

Coraz większą popularnością cieszą się więc biura matrymonialne, które do minimum ograniczają ryzyko rozczarowania w poznawaniu niewłaściwych osób. Paweł Niemiec, prowadzący ogólnopolskie centrum zapoznawcze Duet Prestige, przekonuje: - Portale randkowe przypominają matrymonialny supermarket, gdzie można znaleźć „wszystko i nic”. Pośród tysięcy bardziej i mniej wiarygodnych profili trudno jest wyłapać interesującą osobę, a jeszcze trudniej jest zadbać o własną autoprezentację. Nasze biura matrymonialne przypominają ekskluzywny butik, do którego nie wchodzą przypadkowi klienci. W Duet Centrum nadrzędną wartością jest nie ilość propozycji, ale przede wszystkim – ich jakość.

Duet Centrum to ekskluzywne biuro matrymonialne, które w branży działa już od prawie dwudziestu lat. Oferuje kilka wariantów usługi, w tym program Duet Prestige skierowany dla klientów premium, którzy oczekują usługi na najwyższym poziomie. Z programu Prestige korzystają osoby z pierwszych stron gazet, celebryci, przedsiębiorcy, profesjonaliści w swoim fachu. - To może być prawnik, który dba o Wasze interesy, architekt, który zaprojektował Wasz dom czy lekarz, który na co dzień dba o Wasze zdrowie. Ale i znany polityk czy ulubiona postać zza szklanego ekranu. - mówi Katarzyna Milczarek prowadząca biuro matrymonialne w Warszawie. I przekonuje: - Życie codzienne, niestety, nie niesie wielu okazji do poznawania wolnych osób. Te ograniczenia nie są jednak wynikiem braku kompetencji partnerskich, kompleksów, braku pewności siebie czy niskiego poziomu otwartości. Jest dokładnie odwrotnie; mamy przyjemność współpracować z osobami, za którymi idą sukcesy na wielu różnych obszarach życia.

Tacy klienci nie mają kłopotu w umówieniu się z kimkolwiek na randkę; wyzwanie to znalezienie takiej osoby, gdzie spotkanie będzie nie tylko sympatyczne, ale także wartościowe i perspektywiczne.


Indywidualne podejście z Duet Prestige

Współpraca z klientem w programie Duet Prestige rozpoczyna się od spotkania, najlepiej w kameralnej atmosferze. To klient wybiera czas i miejsce; czasem jest to jego dom / mieszkanie, firma czy gabinet. Czasem spotkanie w neutralnym miejscu lub w jednym z kilku oddziałów biura. Podczas trwania całej współpracy każdemu klientowi dedykowany jest konsultant / osobisty doradca, który czuwa nad przebiegiem programu członkowskiego. - Gdy znamy każdego klienta, mamy możliwość zaproponować mu usługę „uszytą na miarę” - dopasowaną pod kątem jego potrzeb, predyspozycji i oczekiwań – przekonuje Anna Kosman, doradca programu Duet Prestige. - Wykorzystując umiejętności, doświadczenie i wiedzę będącą wynikiem pracy dla tysięcy ludzi, opracowaliśmy własne „know-how”; nie posługujemy się algorytmami czy testami osobowościowymi, na podstawie których oceniamy czy szufladkujemy klientów. Od samego początku istnienia firmy uważaliśmy, że szczera rozmowa i wzajemne zaufanie daje największą szansę na efektywną współpracę. Poufność przekazanych nam informacji, etyka zawodowa oraz najwyższe standardy ochrony danych osobowych ( na życzenie klienta również ochrona wizerunku) to fundamentalna kwestia dla Duet-u.

Wydawać by się mogło, że osoba spełniona życiowo, zawodowo czy materialnie, nie ma trudności ze znalezieniem swojej „drugiej połówki”. To jednak tylko pozory; wysoki status majątkowy nierzadko okazuje się barierą.

- Klienci programu Duet Prestige nie chcą być traktowani jak bankomat; pragną, jak równy z równym, realizować swoje plany, poszerzać swoje pasje, podobnie zapatrywać się na życie i być dla siebie partnerami na każdej płaszczyźnie. Zapracowani przez lata, często obracają się w towarzystwie osób podobnych do siebie, a w życiu prywatnym poszukują odskoczni od biznesu, oczekują czegoś innego niż w kontaktach zawodowych – opowiada Izabela Wiciak.

Właśnie takim klientem był pewien znany lekarz. Przez większość życia rozwijał swoją karierę zawodową, w domu czekała na niego kochająca i wspierająca partnerka. Gdy żona, po ciężkiej chorobie, zmarła, po kilku latach zaczęła doskwierać mu samotność. I choć dojrzał do tego, by otwierać się na nowe kontakty towarzyskie, zamknięcie w zawodowej bańce i ograniczone kontakty poza praktycznie wykluczyły go z życia towarzyskiego. Taki klient nie zaloguje się na internetowym portalu randkowym, gdzie nie ma żadnej odpowiedzialności za słowa i żadnej kontroli nad tym, kto i w jakim celu będzie oglądał jego profil. Osoba o takim pokroju i statusie społecznym nie może i nie chce narazić się na sytuację, gdy „natknie się” na swoją pacjentkę czy koleżankę po fachu, stając się obiektem kpin i plotek na szpitalnym korytarzu. Wtedy właśnie pojawiamy się my – opowiada Paweł Niemiec.

Elżbieta Ożóg – doradca personalny programu Prestige, prowadząca biuro matrymonialne w Katowicach przytacza historię pewnego znanego muzyka. Mężczyzna był bardzo pozytywnie zaskoczony, kiedy pierwsza randka z kobietą zarekomendowaną przez Duet nie dotyczyła muzyki, jego kariery i dementowania plotek, którymi żyją internetowe magazyny. Ucieszył się, że nie został rozpoznany i bez napięcia, w miłej atmosferze mógł z kimś fajnie spędzić czas. I dodaje: - Z oficjalnych źródeł wiemy, że nasz rockmen i jego sympatia są wciąż razem.


Dla kogo jest Duet Prestige?

Usługi, które oferuje agencja matrymonialna Duet Centrum zyskują popularność wśród osób w wieku 30 lat, a nawet młodszych. Czasem są to spadkobiercy majątków rodzinnych czy firm założonych przez ich rodziców. Ich znajomości, nawiązywane „na własną rękę”, trwają tak długo, jak długo trwają wakacje na Dominikanie. A gdy taka osoba chce, tak zwyczajnie wybrać się na spacer czy zjeść pizzę w lokalu za rogiem, nagle traci zainteresowanie i kontakt urywa się.

- Ludzie mają swoich doradców finansowych, ubezpieczeniowych czy prawnych. Mieszkania urządza im architekt wnętrz, stale chodzą do tego samego fryzjera, samochód powierzają sprawdzonemu mechanikowi. Więc pewnego dnia zatrudniają jeszcze jednego fachowca. Tego najważniejszego, od miłości. - mówi Elżbieta Ożóg, reprezentująca biuro matrymonialne w Katowicach.

Zapytani o statystyki i sukcesy „w liczbach”, doradcy Duet Prestige zgodnie odpowiadają: - Możemy szacować, że co trzeci nasz klient tworzy związek z naszą klientką. Zawiązują się małżeństwa, związki partnerskie. Tworzą się rodziny, rodzą się dzieci. Nawiązują się wartościowe przyjaźnie, a i zdarza się, że klienci znajdują porozumienie na płaszczyźnie zawodowej – prowadzą wspólne biznesy, rekomendują wzajemnie swoje usługi. Regularnie otrzymujemy zaproszenia na śluby, zdjęcia, kartki z wakacji czy smsowe pozdrowienia. Z naszych usług coraz częściej korzystają osoby z tzw. „polecenia”, dla których ekskluzywne biuro matrymonialne jest mądrą alternatywą dla portali randkowych, źródłem ciekawych kontaktów i naturalną formą nawiązywania wartościowych znajomości.

Anna Kosman dodaje: - Co ciekawe, w ostatnim czasie poziom zainteresowania usługą Duet Prestige wzrósł kilkukrotnie. Być może zdaliśmy sobie sprawę, że centrum życia jest tak naprawdę dom, bliska osoba u boku, harmonia emocjonalna i stabilizacja uczuciowa. Nie praca, i nie hobby, nie szafa pękająca w szwach od ilości ubrań i nie najnowszy Lexus w garażu.... przez które tak często lubimy się definiować i dowartościować.... Nie odkładajcie więc miłości na później. Bo to właśnie dziś jest najlepszy czas!


powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta