infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Jak znaleźć męża? Sekrety udanych związków i sposoby na poznanie partnera

Jak znaleźć męża? Sekrety udanych związków i sposoby na poznanie partnera

Związek, w którym jesteś (byłaś lub będziesz), wpływa na wiele, jak nie na większość aspektów twojego życia. Warto więc o niego dbać cały czas. Nawet jeśli obecnie jesteś wolna, warto wiedzieć – chociażby na przyszłość, co jest sekretem trwałego i szczęśliwego związku.

Każdy z nas jest inny, więc nie ma dwóch takich samych związków. Temat stary jak świat. I choć nie ma idealnego przepisu, to z pewnością można wyróżnić elementy, które nadadzą mu ponadczasową wartość i pomogą zbliżyć do ideału.

Nie-idealny, ale idealny dla mnie

On – partner, mąż czy kandydat - nie jest idealny? I dobrze! Poza tym, co to właściwie znaczy – że nie spełnia naszych oczekiwań, wyobrażeń czy często nierealnych założeń? Pary z długim stażem mają świadomość słabych stron drugiej strony. I po prostu to akceptują, a nie wykorzystują przeciwko sobie, podczas kłótni czy w chwilach słabości. Warto być z kimś, kogo nie chcemy zmieniać! Doceniajmy go za to, jaki jest i każdego dnia dawajmy mu swobodę i prawo do bycia sobą. Pamiętaj, że twój partner tak samo widzi wszystkie twoje cechy i pewnie kilka z nich uznałby za takie do zmiany. I to jest naprawdę okej.

W dojrzałej miłości nie ma rywalizacji

Dlaczego mężczyzna ma nosić w związku spodnie? I gdzie pisze, że musi więcej zarabiać? Spełnione pary idą przez życie ramię w ramię, krok w krok. Nie "walczą" ze sobą, nie dominują, nie muszą pokazywać, kto tu rządzi, nie muszą niczego udowadniać. Mają wspólne cele i plany, dążą do nich na równych warunkach. Każdy inny, nierówny rozkład sił zwykle - prędzej czy później - kończy się frustracją, gniewem, zmęczeniem.

Śmiech lekarstwem na codzienną rutynę

Wiadomo - nie może być wesoło i kolorowo cały czas. Emocjonalne dołki czy małe sprzeczki zdarzają się w każdym związku. Sekretem szczęśliwych par jest poczucie humoru i umiejętność poprawy sobie nawzajem nastroju. Śmiech pozwala zdystansować się od różnych problemów, skutecznie łagodzi napięcie, skraca dystans.

Zabieganie o siebie

Kiedy jest między nami dobrze, jesteśmy niemalże pewni tej osoby. Czujemy się z nią swobodnie, jak w swoich najwygodniejszych kapciach. Czasem jednak łatwo w tych wygodnych kapciach zapomnieć, że nic nie jest nam dane na zawsze. A miłość tym bardziej! Należy się o siebie starać, by pewnego dnia nie obudzić się z poczuciem, że łączy was tylko przyzwyczajenie i poczucie, że żyjecie obok siebie. Wzajemne staranie się o siebie nie wymaga wielkiego wysiłku czy dużej wyobraźni. To mogą być proste rzeczy – śniadanie do łóżka w niedzielę, karteczka włożona do portfela, spontaniczny buziak. Poza własnymi wypracowanymi, rytuałami, które ma każda para, dobrze jest się czasem postarać, zainteresować, uwieść. Osoby, które odwiedzają nasze biuro matrymonialne, mówią, że dobry związek jest wtedy, gdy dbamy o niego w świadomy sposób, np. planowaniem wspólnego czasu, dobrymi rytuałami, gdy inicjujemy wszelkie sytuacje, które budują bliskość, intymność, czułość i dobre wspomnienia.

Wzajemny szacunek i dobra komunikacja

Każda z nas pewnie nieraz przekonała się, że nie ma co czekać, aż druga osoba się czegoś domyśli – szczególnie mężczyzna! O swoich lękach, marzeniach, potrzebach, problemach – trzeba rozmawiać! Zachowujcie jednak kulturę rozmowy; bądźcie na siebie uważni, rozmawiajcie otwarcie, spokojnie, z szacunkiem, cierpliwie. Każdy z was ma prawo patrzeć na jedną sprawę zupełnie inaczej. I nie ma w tym nic niepokojącego.

Bez seksu ani rusz!

Czułość, przytulenie, bliskość – to wszystko z pewnością buduje intymność w związku i jest, według mężczyzn, kluczowa dla udanej relacji. Jednak regularne współżycie seksualne jest również bardzo potrzebne. Seks przywiązuje do siebie, łączy, odstresowuje. Kochajmy się jak najwięcej!

Jeśli jesteś w związku, weź sobie te rady do serca i spróbuj, małymi krokami, wcielić je w życie – by wasza relacja była jeszcze lepsza. Jeśli jednak jesteś na etapie poszukiwań i zastanawiasz się, gdzie znaleźć kandydata na męża, podpowiadamy: biuro matrymonialne zrobi za ciebie wstępną selekcję i przekaże sprawdzone kontakty... do zakochania jeden krok!

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta