infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Timm magazyn & Duet Centrum

Timm magazyn & Duet Centrum

Poniżej mogą Państwo zapoznać się z treścią artykułu, jaki ukazał się w prestiżowym, life-stylowym magazynie Timm. Moja Pani świadczy o mnie

    - kulisy pracy biura zapoznawczego Duet Prestige

Troskliwa, czuła, szczera, seksowna, delikatna, wrażliwa – to najbardziej pożądane cechy kobiety według klientów Duet Prestige – centrum zapoznawczego, które od 18 lat łączy w pary Polaków. To dla nich gwarancja stworzenia udanej, długofalowej relacji.


Ogólnopolski serwis zapoznawczy Duet Prestige wychodzi na przeciw różnym, nawet najbardziej fantazyjnym wymaganiom. Tak jak w przypadku Krzysztofa – 42letniego przedsiębiorcy, którego wielką pasją jest żeglarstwo. Poza standardowymi oczekiwaniami co do wieku, stanu cywilnego czy atrakcyjności fizycznej miał jeden niecodzienny wymóg; zależało Mu na poznaniu kobiety, która miałaby w życiu taką niezależność, by wypłynąć z Nim na kilkumiesięczny rejs. Mission impossible? Nie dla Duet Prestige; Krzysztof związał się z Agatą, która od dzieciństwa trenowała wszelkie sporty wodne – kitesurfing, windsurfing i żeglarstwo.

Adam to 58-letni wdowiec. Zadbany gentlemen, miłośnik opery i sushi. W dniu urodzin otrzymał nietypowy prezent od córki. "Tato, pomyśl trochę o sobie. I nie mów, że już ci czegoś nie wypada." – powiedziała córka, wręczając Mu vocher na rozmowę do Duet-u.

Zarówno Krzysztof, jak i Adam wspominają, że zanim zdecydowali się na ofertę biura Duet Prestige, korzystali z randkowych portali w Internecie. Taka usługa nie do końca spełniała ich oczekiwania, ale nie mieli pojęcia o innych alternatywach. Krzysztof otrzymał "namiar" na biuro matrymonialne od znajomej, która właśnie za pośrednictwem Duet-u poznała obecnego partnera. Adam – w prezencie od córki, która przeczytała we Wprost artykuł poświęcony działalności biura.

Dla jakich mężczyzn kierowana jest oferta Duet Prestige? Paweł Niemiec – właściciel, bez namysłu odpowiada: - "Pracujemy dla osób wolnych, które szukają trwałej relacji (niekoniecznie małżeństwa). Nasi klienci to osoby głównie z wyższym wykształceniem, między 30. a 75 r.ż. Z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na profil na portalu randkowym, bo nie chcą poddawać się takiemu publicznemu ekshibicjonizmowi. A nawet jeśli taki założą, dość szybko okazuje się, że znalezienie atrakcyjnej i ciekawej partnerki wymaga ogromnych nakładów czasu. Aplikacje randkowe "chwalą" się kilku milionami użytkowników. To może robić wrażenie. Lecz ten wybór to tylko pozornie wartość dodana; ilość nie idzie w parze z jakością, a szukanie potencjalnej partnerki zaczyna przypominać zakupy w matrymonialnym Tesco.

I dodaje: - Nasi klienci mają dość zalewu niezweryfikowanych ofert i przypadkowych randek, które często kończą się niesmakiem. Duet Prestige skraca drogę do poznania odpowiedniej partnerki. I daje szansę poszukującemu, że nie zostanie już na wstępie odrzucony, tylko dlatego, że ma dzieci, nie ma 180 cm wzrostu czy mało uśmiecha się na fotografii.

Dyskrecja i poufność informacji to dla Duet Prestige podstawa pracy. Jak w praktyce wygląda kojarzenie par? Podstawą nawiązania efektywnej współpracy jest wywiad – szczera rozmowa, poruszająca tematy stylu życia klienta, wartości, którymi kieruje się w życiu, doświadczeń wyniesionych z przeszłości, aż w końcu oczekiwań co do potencjalnej partnerki.

Anna Kosman – konsultantka Duet Prestige, która ma za sobą ogromne sukcesy w trafnym doborze par, mówi: - W kojarzeniu par niezbędne jest wychodzenie poza schematy. Trzeba uważnie słuchać, żeby zobaczyć człowieka skrytego pod idealnie skrojonym garniturem. Na pytanie, jak wyglądają poszukiwania, odpowiada - To element naszego know – how. Ale 19 lat istnienia Duet Prestige mówi samo za siebie. Świadomie docieramy do pewnej zdefiniowanej grupy odbiorców, bo tylko w ten sposób możemy odnosić sukcesy. Świat specjalizuje się; mieszkania urządzają nam architekci, finanse powierzamy doradcom bankowym. I nikogo już nie dziwi, że tą najważniejszą sferę życia – szczęśliwy związek – również powierzamy w ręce specjalistów.

Zapraszamy do kontaktu: INFOLINIA 7 dni/tydz. 505 199 095

prosimy o telefon lub SMS (w treści podaj swoję imię i hasło "timm")

Oddzwonimy i udzielimy szczegółowych informacji.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.duetcentrum.plpowrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta