infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
magazyn L`eclat

magazyn L`eclat

Poniżej prezentujemy wywiad z managerem Duet Centrum, prowadzącym ekskluzywne biuro matrymonialne . Wywiad ukazał się na stronie internetowej magazynu L`eclat:

Miłość - najlepsza inwestycja

Kim są zamożni single? Czy tam, gdzie w grę wchodzą duże pieniądze, jest miejsce na uczucie, partnerstwo, bliskość? Jakimi kryteriami przy doborze partnera kierują się osoby o ponadprzeciętnych dochodach? Czy ich oczekiwania różnią się od oczekiwań mniej zamożnych singli? I co najważniejsze, czy bycie w duecie leży w ogóle w kręgu ich zainteresowań?
Odpowiedzi na powyższe pytania próbowałam znaleźć u specjalistów z branży. Biura Zapoznawcze Duet Centrum od dziesięciu lat profesjonalnie pracują na rzecz osób poszukujących życiowego partnera. O zamożnych singlach i usłudze Duet Prestige rozmawiam z managerem biura - Panem Pawłem Niemcem.


L`eclat: Jakie były przesłanki powstania Duet Prestige?
 

Paweł Niemiec: Od stycznia 2002 roku, tj. momentu rozpoczęcia naszej działalności mieliśmy świadomość, że wraz z rozwojem gospodarczym stale będzie rosła grupa osób zamożnych i wykształconych, jednakże pozytywnym zmianom ekonomicznym będą towarzyszyć negatywne zmiany społeczne, takie jak rosnąca liczba rozwodów, słabnące więzi międzyludzkie, powszechna anonimowość. Potwierdzeniem tych informacji niech będą ogólnodostępne dane GUS mówiące o tym, że 1/4 Polaków to single, a w dużych miastach ta liczba wzrasta.

L`eclat: Kim wobec tego są zamożni, polscy single?
 

Paweł Niemiec: O ile badania dotyczące polskich singli są ogólnie dostępne, nikt jednak nie pogłębił tych badań o grupę singli o ponadprzeciętnych dochodach. Możemy więc mówić tylko o wiedzy i doświadczeniu konsultantów Duet Prestige w pracy dla tej grupy. Zamożni single to grupa osób gruntownie wykształconych, z wysoką samooceną, o mocno sprecyzowanych oczekiwaniach wobec szukanego partnera, ale jednocześnie bardzo ostrożna w nawiązywaniu znajomości.
Korzystającymi z naszych usług najczęściej są osoby między 30 a 55 rokiem życia; właściciele firm, managerowie, osoby uprawiające wolne zawody. To Klienci, którzy oczekują dyskrecji i nie chcą być postrzegani przez potencjalnych partnerów poprzez pryzmat swojej zamożności.
 

L`eclat: Internet proponuje rozwiązania w postaci portali towarzyskich. Czy Państwo działają na podobnych zasadach?
 

Paweł Niemiec: Duet Prestige nie ma nic wspólnego z usługą internetową. Jesteśmy alternatywą dla wszystkich serwisów randkowych, w których tak naprawdę użytkownik zdany jest wyłącznie na samodzielne poszukiwania. Anonimowość osób tam zarejestrowanych nie sprzyja nawiązywaniu wartościowych kontaktów. Ponadto nasi Klienci nie wyobrażają sobie, aby gdzieś w sieci umieszczać ogłoszenia matrymonialne. Czy wyobraża Pani sobie, że znany polski przedsiębiorca czy adwokat stwarza swój profil na takim portalu i zamieszcza na nim swoje zdjęcie?
 

L`eclat: Czym zatem jest usługa Duet Prestige?
 

Paweł Niemiec: Jeżeli miarą zadowolenia naszego Klienta ma być skuteczność, to rzeczą elementarną jest dokładne przeanalizowanie jego oczekiwań dotyczących potencjalnego partnera; to wbrew pozorom nie tylko wiek i pożądane cechy atrakcyjności fizycznej, ale również jego osobowość, system wartości, styl życia i wiele innych osobistych, często intymnych oczekiwań. Dlatego też niezbędne jest spotkanie z naszym konsultantem w komfortowym dla Klienta miejscu. Proponujemy spotkanie w jednym z naszych biur stacjonarnych, w praktyce jednak bardzo często spotkania odbywają się w miejscach wyznaczonych przez nich samych (firmach Klientów, mieszkaniach, miejscach neutralnych). Przez cały okres współpracy osobisty konsultant Duet Prestige dba o regularny kontakt z Klientem, ponieważ zdefiniowanie jedynie na początku jego oczekiwań może okazać się niewystarczające; Klient ma prawo do ich zmian.
Nasi konsultanci to zgrany zespół socjologów, psychologów, specjalistów od kształtowania relacji międzyludzkich. Nie chodzi tu tylko o wykształcenie akademickie konsultanta, ale o jego unikalne, wieloletnie doświadczenie wynikające z osobistych spotkań i pracy dla co najmniej trzech tysięcy osób poszukujących partnera.
Przedstawianie adekwatnych dla Klienta propozycji jest oczywiście sprawą priorytetową. Ale oprócz tego proponujemy szeroko pojęte doradztwo, dajemy wsparcie, sympatia, empatię.
 

L`eclat: Proszę o kilka przykładów.
 

Paweł Niemiec: Nasz Klient, Pan Adam po długim pobycie za granicą, planuje powrót do kraju i związaną z tym budowę sieci gabinetów stomatologicznych. Oprócz gwarancji, iż będzie spotykał kobiety spełniające jego kryteria dotyczące atrakcyjności fizycznej i intelektualnej, spełniamy jego życzenie związane z tym, aby posiadały dyplom stomatologa. Zależy mu na tym, aby związać się z kobietą, z którą będzie mógł budować własny biznes.
Pracowaliśmy także dla Pana Krzysztofa, któremu zależało na związku z kobietą biegle znającą włoski i francuski, która zaakceptowałaby styl życia związany z kilkumiesięcznymi pobytami w tych krajach i podzielała jego pasję do żeglarstwa morskiego.
Pani Anna natomiast jest lekarzem i całe jej życie skupia się wokół pracy. W kontaktach towarzyskich nie ma możliwości wyjścia poza swoje środowisko zawodowe, a zależy jej na poznaniu kogoś spoza swojej branży.
 

L`eclat: A co z opinią, że bogaty mężczyzna szuka pięknej kobiety, a piękna kobieta bogatego mężczyzny? Czy te stereotypy znajdują potwierdzenie?
 

Paweł Niemiec: Potwierdzają się na portalach randkowych, gdzie trwa nieustanny casting na mężów. Nasze Klientki to zadbane, niezależne kobiety. Same żyją na wysokim poziomie, więc nie szukają „mężczyzny-bankomatu”. Zamożny mężczyzna korzystający z naszych usług etap bycia z tylko atrakcyjną fizycznie kobietą ma już za sobą. Doświadczenie podpowiada mu, iż warto znaleźć mądrą, umiejącą dać wsparcie, rozumiejącą jego ambicje i biznes partnerkę. Proszę zobaczyć, ile istnieje firm na polskim rynku, które prowadzone są przez pary czy małżeństwa. Dlaczego odnieśli sukces? Nie tylko dlatego, że są dobrymi przedsiębiorcami, ale również zgranym duetem w życiu prywatnym.
 

L`eclat: Jak wobec tego udaje się Państwu realizować usługę dla tak wymagającego Klienta?
 

Paweł Niemiec: Wszystkie propozycje ( nie tylko matrymonialne ) są dokładnie przeanalizowane pod kątem potrzeb Klientów, choć w naszej pracy nie posługujemy się tylko naszą wewnętrzną bazy danych. Nie mogę tutaj wchodzić w szczegóły, ponieważ to potrzeby Klienta wyznaczają ścieżkę realizacji usługi. Jesteśmy kimś w rodzaju osobistego, matrymonialnego brokera. Niedawno przeczytałem, że doradca Noble Concierge jest w stanie sprowadzić dla swojego Klienta czołg. My również nie boimy się niestandardowych zleceń.
 

L`eclat: A w jaki sposób realizowane są te zlecenia?
 

Paweł Niemiec: A to już tajemnica służbowa. Doradca Noble Concierge też mi nie zdradzi, jakimi ścieżkami dotarł do czołgu.
 

Więcej informacji o usłudze Duet Prestige udzielają doradcy Noble Concierge.

 

Źródło: http://www.nobleconcierge.pl/news-lifestyle/8526/milosc---najlepsza-inwestycja
 

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta