infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Moja Gazeta Regionalna: Matrymonialne … to takie staroświeckie

Moja Gazeta Regionalna: Matrymonialne … to takie staroświeckie

Trawestując słynne powiedzenie premiera Wielkiej Brytanii Sir Winstona Churchilla, że „demokracja jest okropnym ustrojem, ale niestety nie wymyślono niczego innego”, trzeba stwierdzić, że dwoje ludzi płci odmiennej niejako naturalnie predysponowanych jest do bycia razem – w duecie: w małżeństwie, wolnym związku …
W reprezentacyjnym miejscu, „Salonie Stolicy” – przy Krakowskim Przedmieściu od siedmiu lat mieści się biuro matrymonialne Duet Centrum. Jest to miejsce, w którym można znaleźć „drugą połówkę” własnej osoby, której brak często uwiera; nikt nie chce być „samotną wyspą”.

„Duet Centrum” – to nie typowe  biuro matrymonialne. Jego celem jest praca dla samotnych osób „singli”, wolnych emocjonalnie, heteroseksualnych, szukających trwałych relacji z potencjalnym partnerem.

Ogromny kapitał praktycznej wiedzy, którym dysponujemy pozwolił na stworzenie autorskich i wyróżniających nas metod pracy, gwarantujących naszym klientom profesjonalizm w zakresie doboru partnerów.

Tworzymy zgrany zespół socjologów, pedagogów, specjalistów od kształtowania relacji międzyludzkich, którzy z zaangażowaniem wykonują swoją pracę.

- Doskonale rozumiemy – mówi Paweł Niemiec – że współczesny styl życia nie sprzyja nawiązywaniu autentycznych więzi. Jesteśmy otwarci na ludzi pragnących poznawać partnerów realnie, a nie wirtualnie. Internet jest dla wszystkich, każdy może tam zamieścić ogloszenie matrymonialne, nasz katalog propozycji dla klienta ma charakter ekskluzywny. Samotni panowie i panie mogą liczyć na dyskrecję, empatię, wsparcie podczas realziacji usługi.  Osobom z nami współpracującymi, gwarantujemy poczucie bezpieczeństwa rygorystycznie strzegąc powierzonych nam informacji. Nasza baza danych pozostaje pod nadzorem Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych (GIODO).

Biuro matrymonialne nie proponuje od razu męża lub żony. Ma nowoczesny sposób podejścia – proponując rozszerzenie kręgu znajomych na odpowiednim, zindywidualizowanym dla oczekiwań klienta poziomie intelektualnym, kulturowym, atrakcyjności fizycznej i poziomu dochodów.

- Z naszego doświadczenia wynika, że single mają trudności ze znalezieniem samego partnera, gdyż życie nie niesie zbyt wielu okazji poznania osoby chcącej czegoś stabilnego. Atrakcyjne kobiety przychodzące do nas – mówi Niemiec – są świadome, że wzbudzają zainteresowanie, pragną jednak czuć się zupełnie bezpieczne w poszukiwaniu partnera. Być może dlatego właśnie u nas częściej i zupełnie otwarcie potrafią mówić o potrzebach związanych z seksem.

Każdy z klientów ma swojego osobistego konsultanta, każdy z nich ma odbytych ponad dwa tysiące rozmów i doświadczenie wynikające z ich obsługi.
Coraz więcej sfer życia powierzamy profesjonalistom – również w kwestii znalezienia partnera.

Nasze biuro matrymonialne współpracuje z autorytetami w dziedzinie psychologii – Zuzanna Celmer, seksuologii, prawa cywilnego i rodzinnego, prawa kanonicznego (stwierdzenie nieważności sakramentu małżeństwa).

Moja Gazeta Regionalna, październik 2007 roku.

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta