infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Duet Centrum w pigułce

Duet Centrum w pigułce11/06/2021

Znakiem współczesnych czasów jest życie w biegu; angażując się w wiele codziennych obowiązków, trudno jest znaleźć czas na poszukiwania partnera/partnerki, a i okazji do nawiązywania nowych znajomości nie jest zbyt wiele. Ograniczenia te nie są często zależne od nas; nawiązywanie nowych znajomości często utrudniają: praca zawodowa, zobowiązania rodzinne, przebywanie stale w tym samym środowisku ludzi, ograniczenia czasowe.


W przeciwieństwie do internetowych portali randkowych, gwarantujemy Państwu możliwość poznawania osób w świecie rzeczywistym, nie wirtualnym. Wszystkich Klientów znamy z osobistego kontaktu; zanim wspólnie rozpoczniemy poszukiwania odpowiedniego partnera/partnerki, pragniemy z Państwem porozmawiać, by jak najpełniej poznać Państwa potrzeby i preferencje. Dzięki temu będziemy mogli składać Państwu propozycje spełniające Państwa oczekiwania, niwelując rozczarowanie już na starcie znajomości.


Będąc wśród nas, zyskują Państwo możliwość poznawania wyłącznie takich osób, które reprezentują ten sam poziom i styl życia, wykształcenia i kultury osobistej, podobny świat wartości i spojrzenia na związek. Obalamy mit postrzegania biur zapoznawczo-matrymonialnych jako ostatniej deski ratunku dla desperatów. Duet Centrum – to źródło wartościowych, ciekawych kontaktów!


Jeśli zależy Państwu na dyskrecji, poczuciu bezpieczeństwa, skuteczności i wysokim poziomie świadczonych usług – warto odwiedzić nasze Centrum Zapoznawcze..... a na początek wystarczy rozmowa z naszym Konsultantem, który wprowadzi Państwa w tajniki naszej współpracy.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

505 199 095 – infolinia 7 dni / tydz.

powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta